Connect with us

LoL

All-Star 2018’de neler olacak, Türkiye’den kimler var?

Yılın heyecanla beklenen etkinliklerinden All-Star 2018’de neler olacak, Türkiye’den kimler var?

Riot Games, bu yılın son resmi etkinliği olan All-Star 2018 hakkındaki tüm detayları paylaştı. 7-9 Aralık tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlenecek olan etkinliğe ülkemizden bazı isimler katılacak. League of Legends hayranlarının merakla beklediği etkinlikte öne çıkan başlıklar şöyle:

“Türkiye’den 4 isim”

Etkinlikte bu sene, 2’si profesyonel oyuncu ve 2’si yayıncı olmak üzere 4 Türk, Amerika’ya gidecek. Geride bıraktığımız sezonda Royal Bandits forması giyen başarılı isimler Dumbledoge ile Broken Blade mücadele edecek. Geçtiğimiz günlerde TSM’e transfer olarak bizleri gururlandıran Broken Blade, ülkemizin en başarılı oyuncularından biri olan Dumbledoge ile birlikte bir dönem profesyonel oyunculu olan ve sonrasında yayıncılığa geçen Immortoru ile bir diğer yayıncı KFCEatbox, eğlenmenin ön plana çıktığı etkinlikte boy gösterecek. Peki etkinlikte oyuncular neler oynayacak? Gelin birlikte göz atmaya devam edelim.

“1’e 1 Turnuvası”

Etkinliğe katılacak 32 profesyonel oyuncunun tamamı, bu turnuvada mücadele edecek. Son iki All-Star’da 1’e 1 turnuvasına ambargo koyan Uzi’yi bu sene birisi durdurabilecek mi, birlikte göreceğiz.

“2’ye 2 Bağış Turnuvası”

16 profesyonel oyuncunun kendi bölgelerinden özel bir isimle eşleştirilerek mücadele edeceği turnuvada şampiyonluğa ulaşan ikilinin seçtiği kurumuna bağışta bulunulacak. Bu turnuvada ülkemizden mücadele edecek isimler ise Dumbledoge ile Immortoru ikilisi olacak.

“Doğu – Batı Karşılaşması”

Profesyonel oyuncuların dönüşümlü olarak vadiye çıkacağı bu turnuvada ise bir tek soruya cevap aranacak. Doğu ile Batı arasındaki fark gerçekten kapandı mı?

“Bölgesel Rekabet Gösteri Maçları”

Genelde sosyal medya ve düzenlenen uluslararası etkinliklerde gördüğümüz bir geyik olan EU>NA’nın cevap bulacağı turnuvada Avrupa-Amerika ve Çin-Kore karşılaşmaları oynanacak.

“Karma Takım Alternatif Modlar”

Profesyonel oyuncular ile LoL partnerleri, rekabetten uzak modlarda da boy gösterecek. İki Elin Sesi Var, URF ve Merkez Baskını gibi eğlenceli oyun modlarında mücadele edecek oyuncular, izleyenlere eğlenceli anlar yaşatacak.

Okumaya ve yazmaya meraklı biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL