Connect with us

Özel İçerik

Allied Esports Odyssey öncesi cNed ile röportaj gerçekleştirdik!

Odyssey Qualifier 2 şampiyonu olan BBL Esports takım kaptanı @cNedf0r ile Allied Esports Odyssey öncesi ufak bir röportaj gerçekleştirdik!

cned

Kaptanlığını cNed’in yaptığı BBL Esports Ignition Series turnuvasında ikinci olan team bonk’u 2-0’lık skorla geçerek Odyssey Qualifier 2’de şampiyon olmuştu. Şampiyon olmaları ile birlikte Allied Esports Odyssey’e katılmaya hak kazandılar.

BBL Esports’un Allied Esports Odyssey turnuvasındaki rakipleri ise: G2 Esports, Ninjas in Pyjamas, Team Liquid, Giants Gaming ve ZyppanGoKill. Dünyanın en iyi VALORANT takımı olarak gösterilen G2 Esportsfish123’ün kadrosuyla VALORANT arenasına giriş yapan köklü Espor takımı Team Liquid gibi takımlara karşı mücadele edecek. 

Bu önemli turnuva öncesi kaptan Mehmet “cNed ” Yağız İpek ile röportaj yaptık. Röportajımızda kendisi ve yaklaşan turnuva ile ilgili bazı sorular sorduk işte sorduğumuz sorular ve cevapları.

1- Eleme turnuvasında istediğiniz sonucu alamadınız ama IGNITION SERIES: Odyssey Qualifier 2’de iyi bir performans ortaya koyarak, ana turnuvaya katılmaya hak kazandınız. Eleme turnuvasındaki performansınız hakkında ne düşünüyorsun?

  • Cevap: İlk eleme de istediğimiz gibi bir oyun sergileyemedik ancak ikinci eleme de herkes tam focus bir şekilde oynadı ve herkes görevini en iyi şekilde yerine getirdi. Elemeler de gösterdiğimiz performansın daha iyisini gösterebileceğimizi düşünüyorum.

2- Allied Esports Odyssey’de 4 üst düzey Avrupa takımı da mücadele edecek. Özellikle G2 Esports, son dönemlerdeki performansı nedeniyle rakiplerinin korkulu rüyası olmuş durumda. Allied Esports Odyssey’de kendinize belirlediğiniz bir hedef var mı? G2 Esports ile karşılaşmanız durumunda, rövanş maçı hakkında ne düşünüyorsun?

  • Cevap: Tabii ki hedefimiz şampiyon olmak. G2 Esports bireysel olarak hepsi gerçekten çok iyi oyuncu ama eğer herkes en iyi performansını ortaya koyarsa yenemeyeceğimiz takım yok.

3- Performansını top seviyede tutmak için ne tür antrenmanlar yapıyorsun?

  • Cevap: Aslında çok fazla antrenman yapmıyorum, sadece günde minimum 3 oyun yapıp elimı sıcak tutuyorum.

4- Seni s1mple ve ZywOo gibi ünlü CS:GO isimleri ile karşılaştıranlar var, sen performans olarak kendini ne seviyede görüyorsun?

  • Cevap: Üst seviyelerde oynayan bir oyuncuyum, kendimi nasıl konumlandırdığım izleyicilerime bağlı. Ben kendime en iyi oyuncu veya en kötü oyuncu yorumu yapmam doğru değil bana göre.

Temsilcimiz BBL Esports’un katılmaya hak kazandığı Allied Esports Odyssey turnuvasında maçlar 11 Ağustos günü oynanmaya başlayacak ve 15 Ağustos’ta sona erecek. Ignition Series kapsamında düzenlenecek olan turnuvanın şampiyonu 8.500 euro ile ödüllendirilecek. Altı takımın katılacağı turnuvada grup maçlarını ilk dörtte bitiren takımlar, ikili eliminasyon sistemi ile oynanacak olan playoff turunda kozlarını paylaşacak.

Temsilcimize şimdiden tebrik ediyor ve başarılarının devamını dört gözle bekliyoruz.

BBL Esports’un Allied Esports Odyssey macerası başlıyor!

Moba ve FPS oyun meraklısı, sıkı Espor takipçisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Özel İçerik