Connect with us

Espor

Alper Biçen: Profesyonel NBA 2K tekliflerini şimdilik geri çeviriyorum

Ünlü yayıncı @AlperBicen şimdilik NBA 2K’de profesyonel kariyer düşünmediğini açıkladı

alper-biçen

NBA 2K videolarıyla ve yayınlarıyla oyuncuların sevgisini kazanan Alper Biçen, oyunda şimdilik profesyonel kariyer sürdürmeyi düşünmediğini açıkladı.

NBA 2K serisinde ürettiği içeriklerle, Twitch’te çeşitli oyunlarda yaptığı yayınlarla oyun, basketbol ve espor camiasında tanınan isimlerden olan Alper Biçen, profesyonel NBA 2K teklifleri ile ilgili açıklama yaptı. Galatasaray, Fenerbahçe gibi takımların NBA 2K kadrolarını açıklamasıyla hayranlardan gelen çağrıları yanıtlayan isim, NBA 2K’de esporcu olma riskini almayacağını belirtti.

Açıklamayı yayıncının paylaştığı linke tıklayarak okuyup detaylara ulaşabilirsiniz.

Espora geri dönüşü sadece eski Turkish Kings kadrosuyla yapabileceğini belirten Alper Biçen, arkadaşlarının şimdiki durumundan dolayı bunun pek olası olmadığını söyledi.

“2018 yılında PRO-AM’i oynadığımız dönemde kanalım aktiflik açısından en kötü dönemine girmişti, yeni çıkan bir konsol ve yeni çıkan bir oyunla birlikte bu riski almak istemiyorum. Hem profesyonel olarak oynayıp, hem seneye hedefim olan Legend olmayı başarıp, hem köpeğime bakıp, hem YouTube’da aktif olup, hem de aileme bakabileceğimden emin değilim, bu yüzden profesyonel oyunculuk tekliflerini şimdilik teşekkür ederek geri çeviriyorum.”

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor