Connect with us

Espor

Alper Özdemir’in yönetim kurulu ikinci başkanı olduğu EKOTÜRK yayın hayatına başladı

Türkiye E-Spor Federasyonu başkanı Alper Özdemir’in yönetim kurulu ikinci başkanı olduğu EKOTÜRK yayın hayatına başladı.

Türkiye E-Spor Federasyonu başkanı Alper Afşin Özdemir‘in yönetim kurulu ikinci başkanı olduğu EKOTÜRK, 22 Ekim itibarıyla yayın hayatına başladı. Bugün 21.00’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın açılış konuğu olarak yer alacağı EKOTÜRK, başta ekonomi gündemi olmak üzere birçok alandaki içerikleriyle televizyon ekranlarında olacak.

EKOTÜRK frekans bilgileri:

  • Digitürk 46. kanal,
  • Dsmart 99.Kanal Vodafone 55. kanal,
  • Türksat 4A Frekans: 12245 Mhz Polarizasyon: Yatay (Horizontal) Sembol: 27500 FEC: 5/6

EKOTÜRK’ün resmi internet sitesi üzerinden paylaştığı tanıtım yazısı şöyle:

Türkiye’nin yeni televizyon kanalı EKOTÜRK’ün 15 Ekim 2018 tarihinde yayın hayatına başlamaya hazırlandığını duyurmanın heyecanını yaşıyoruz.

Ekonominin ülke gündeminde her zamankinden çok daha fazla yer bulduğu bir dönemde yayına başlıyoruz.

Ekonomi izleyicileri için alışkanlık yapacak bir ekran, genel izleyiciler için ise ilgi çekecek, merak uyandıracak, yeni ve içi dolu bir alternatif olmayı hedefliyoruz.

Gündelik hayatın içinde ve her alanında ekonominin olduğu gerçeğinin altını çizen, önce insan merkezli bir yayın çizgimiz olacak.

EKOTÜRK, ekonominin merkezine insanı yerleştirecek, rakamların yanına duyguları ve hikayeleri de ekleyecek.

Türkiye’nin ilk yerli ekonomi kanalı EKOTÜRK, kendini para ve sermaye piyasaları ile sınırlamayacak, finans dili ağırlıklı yayın çizgisiyle sadece bir kesimi hedeflemeyecek ve asla kendi ülkesine yabancılaşmayacak.

EKOTÜRK’ün bir ayağı pergel misali Türkiye’de sabit dururken, diğer ayağı dünyanın dört bir yanını dolaşarak piyasaların ve sokağın nabzını tutacak.

“Türkiye’nin Ekonomi Ekranı” sadece belirli bir dünyanın değil, bütün dünyanın ekonomi hikayelerine açık olacak.

Yakın geleceği konu edinen, ekranlara geldiğinde dünya televizyonlarında büyük ilgi uyandırması beklenen dev yapımlar dünya televizyonları ile aynı zamanda EKOTÜRK’te yayımlanacak.

“Türkiye’nin Ekonomi Ekranı” aynı zamanda New York, Londra, Brüksel, Moskova, Dubai, Pekin, Tokyo ve daha pek çok merkezde meydana gelen önemli ekonomik gelişmeleri canlı bağlantılar aracılığıyla anında izleyicilerle buluşturacak.

Zengin yayın akışı, deneyimli kadrosu, yeni ekran yüzleri, anlaşılır yayın dili ve izlemeyi keyifli kılacak özgün görsel çizgisiyle EKOTÜRK 15 Ekim’de sizlerle.

“Türkiye’nin Ekonomi Ekranı”nda buluşmak üzere.

Saygılarımızla,

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor