Connect with us

Espor

Amerikalı Aynasız, yeni ortaklığı ile espor dünyasına girdi!

Sevilen içerik üretici Amerikalı Aynasız, espor dünyasına adım attı.

Amerikalı Aynasız, yeni ortaklığı ile espor dünyasına girdi!

Son bir yıldır özellikle YouTube ve Twitch üzerinde Amerikalı Aynasız ismi altında ürettiği içerikler ile popüler hale gelen Erdal Kaya, bu sefer gündeme espor dünyasına attığı adım ile birlikte geliyor.

Yapılan son paylaşımlar ile birlikte YouTube’da 300 bini Twitch’te ise 200 bini aşkın takipçiye sahip olan Amerikalı Aynasız’ın, daha çok PUBG Mobile arenasında mücadele ederken gördüğümüz GameBedeL E-Sports takımının ortağı olarak elektronik spor dünyasına adım attığı duyuruldu.

Amerikalı Aynasız’ın GameBedeL E-Sports ortaklığında kardeş detayı

İnternet dünyasının sevilen isminin espor dünyasına adım atmasında dikkat çeken başka bir detay da yer aldı. Özellikle PUBG Mobile ve Arena of Valor oyuncularının tanıdığı GameBedeL, aynı zamanda Erdal “Amerikalı Aynasız” Kaya’nın kardeşi. Attıkları bu yeni adım ile birlikte iki kardeş, ortak olmuş oldu.

Bu ortaklık ile gündemimize gelen GameBedel E-Sports, daha önce PUBG Mobile Pro League – Turkey Spring 2022, İncehesap Espor Turnuvası #2, NIMO STARS CUP ve daha birçok turnuvada mücadele ederken görülmüştü.

Ünlü isimlerin elektronik spor dünyasına yatırım yapması veya sıfırdan bir takım kurması hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlarımız ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

İstanbul’da 3 milyon liralık oyuncu ekipmanı ve donanımı vurgunu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor