Connect with us

Espor

Amouranth Ibai’nin yaklaşan etkinliğinde ilk boks maçına çıkacak

Twitch yıldızı Amouranth, Ibai Llanos’un yaklaşan boks etkinliğinde İspanyol yayıncı Mayichi ile ilk boks maçını oynayacak.

Kariyerine cosplay yaparak başlayan Amouranth, 2016 yılında Twitch üzerinden yayınlarına başlayarak gittikçe popüler bir yayıncı oldu. Kendisi Twitch yayıncılığı dışında aynı zamanda bir cosplayer ve işletme sahibidir. Amouranth geçtiğimiz yıllarda bir oyuncak firması satın aldığını duyurmuştu, aynı zamanda ekibi ile bir şirket kullanacağını açıkladı. Ayrıca OnlyFans yıldızı olan yayıncı, Twitch’e odaklanmak için OnlyFans’ı bıraktığını da duyurmuştu. Gündemde olan kişisel hayatını da sık sık duyduğumuz Amouranth, boks maçına çıkacak.

İlk maçını 1 Temmuz 2023’te gerçekleşecek olan La Velada Del Ano’da yapacak. Kendisi de sosyal medya hesabından ellerinde boks eldivenlerinin olduğu bir fotoğraf paylaştı. Karşısında ise ünlü İspanyol Twitch yayıncısı Mayichi var.

Mayichi kimdir?

Mayichi, Twitch’de 1.7 milyon takipçiye sahip bir yayıncı olmasının yanı sıra aynı zamanda bir esporcudur.  Just Chatting yayınlarının yanı sıra LoL, Valorant gibi oyunlar oynayarak neredeyse 2015’den beri yayıncı olarak hayatına devam ediyor.

Amouranth ve Mayichi  hayranları ringde ikisini de görmekten dolayı heyecanlılar. Etkinliğe henüz aylar varken, fazlasıyla ilgi çekmiş durumdalar.

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor