Connect with us

Twitch

Amouranth ve Indiefoxx Twitch üzerinden banlandı!

ASMR yayınları ile gündeme gelen iki isim Amouranth ve Indiefoxx Twitch üzerinden banlandı!

Amouranth ve Indiefoxx Twitch üzerinden banlandı!

Twitch dünyasının en tartışmalı isimleri geçtiğimiz günlerde açtığı yayınlarda izleyicilerine sundukları içerikler ile tekrardan gündeme gelmişti. Fakat Amouranth ve Indiefoxx geçtiğimiz günün gece saatlerinde Twitch üzerinden banlandı!

Son zamanlarda çeşitli şekilde ASMR yayınları yapan Twitch yayıncıları, hem ülkemizden hem de yurt dışından pek çok yayıncı tarafından sert bir dil ile eleştirilmişti. 19 Haziran Cumartesi günü saat 04:00 sularında iki yayıncı da birkaç dakika ara ile platform üzerinden banlandı.

İki yayıncının da popüler canlı yayın platformu üzerinden neden banlandığı bilinmese de, pek çok Twitch izleyicisi gerçek adları Kaitlyn Michelle Siragusa ve Jenelle Dagres olan yayıncıların Twitch’in Topluluk İlkeleri’ndeki “Cinselliği Düşündüren İçerik” başlığı altındaki herhangi bir kuralı ihlal ettiğini düşünüyor.

Amouranth banlanmasının ardından Twitter üzerinden 1 beğeni = Banı 1 saniye azaltıyor sözleri ile kendi fotoğraflarını beğenmeye davet ederken, Indiefoxx “Hey @Amouranth ikimiz de hafta sonu izinli olduğuna göre bir Spa’ya gitmek ister misin? Gerçekten bir dil masajı yapabilirim.” sözlerinin yer aldığı bir Tweet attı.


İlginizi Çekebilir:

VFŞL 2021 Yaz Mevsimi 2. hafta 1. gün karşılaşmaları başlıyor!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Twitch