Connect with us

LoL

Annie, LEC’de 2. hafta oyunlarında devre dışı kalacak.

Neden devre dışı kaldığı ise açıklanmadı.

Annie

League of Legends’in tatlı mı tatlı ama kızdığında Dünyaları yakıp kavuran Annie’si, LEC liginin 2. Haftasında oynanamayacak.

Açıklama LEC yetkilisi Maximillian Peter Schmidt‘den geldi. Schmidt “istismar edilmesini önlemek” amacıyla Annie‘nin neden devre dışı kaldığını açıklamayacaklarını söyledi.

LoL‘ün sevilen çocuğu ve onun sevimli ayıcığı 2 yama önce 10.10 yamasında güçlendirme almıştı. E yeteneği ile kazandığı hasar azaltması ve ayısının etrafına saçtığı aura hasarı arttırılmıştı. Şampiyon bu güçlendirmeler sonrası genel olarak oyuncular tarafından pek sevgi görmese de şampiyonu severek oynayanları mutlu etmişti.

 

Annie profesyonel arenada en son 3 ay önce Misfit‘in destek oyuncusu Petr “denyk” Haramach tarafından G2‘ya karşı seçilmiş ve pek de efektif olmamıştı. Buradan maçın detaylarına ulaşabilirsiniz.

Şampiyonun sebep olduğu ‘bug‘ ne derece önemlidir bilinmez ama bildiğimiz bir şey var ise Riot’un, oyunu tamamen bozan ve krono kırılmayla bile geri getiremediği anısını tekrar yaşamak istemediği. Bunun için de sorun ne kadar ufak olursa olsun gereğini yapacaklardır.

 

  • İlginizi çekebilir:

League of Legends 10.13 Yama Önizlemesi!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL