Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ANT Gaming’den CS:GO Hamlesi

Ülkemizin bilinen espor takımlarından ANT Gaming, CS:GO takımını duyurdu.

Yaklaşan INTEL ESL CS:GO Şampiyonası için birçok profesyonel espor kulübüyse hala CS:GO takımlarını oluşturmaya ve duyurmaya devam ediyor.

Bir dönem League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde de yer alan ve Counter-Strike 1.6’dan bu yana kadrolar oluşturan ANT Gaming, yeni CS:GO takımını açıkladı. Aslında çok da yeni dememizin doğru olmayacağı kadro, 1.6 döneminden beri oynayan kemik oyunculardan oluşuyor.

Kemik Kadro Aynı

1.6 döneminde ülkenin önde gelen oyuncuları abyss, sahbaz ve ryden önderliğinde kurulan takıma iki takviye bulunuyor. Özellikle CS:GO’da ön plana çıkan bu oyuncular ve fastmation ve ımor olarak belirlenmiş durumda.

ESL Türkiye ligine Mysterieux ismiyle katılan kadro artık ANT Gaming adı altında mücadele verecek. Ayrıca takımın resmi sayfası üzerinden yapılan açıklamada gün içerisinde birçok yeni sponsorun açıklanacağı belirtildi. Sponsorların da desteğini alacak kadro yola büyük beklentilerle çıkıyor.

Space Soldiers, Dark Passage ve Royal Bandits gibi güçlü kadroların yer alacağı şampiyona için geri sayım başlamış durumda.

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Counter-Strike Global Offensive