Connect with us

Fortnite

Ant-Man Fortnite evrenine dahil oldu

Sevilen karakter de Fortnite’ta boy gösteren diğer süper kahramanlara katıldı.

Ant-Man Fortnite

Marvel’ın en popüler karakterlerinden olan Ant-Man Fortnite oyuncularının beğenisine sunulmuş vaziyette. Üstelik beraberinde özel bir etkinlik de var.

Geçtiğimiz günlerde veri madencileri tarafından yapılan sızıntılar ünlü karakterin Fortnite’a eklenebileceğinin ilk sinyallerini vermişti. Aradan fazla bir zaman geçmeden Epic Games tarafından yapılan resmi duyuru ile sevilen karakterin oyun evrenine dahil edildiği açıklandı. Oyun mağazasına eklenmiş olan Ant-Man kostümü 1.500 v-papel fiyat etiketine sahip. Özel bir kazma ve sırt süsünü içeren paket ise 1.800 v-papel değerinde.


Tüm bunlara ek olarak Ant-Man beraberinde bir de özel etkinlik getirmiş durumda. Bu etkinlik ile birlikte oyuncular fotoğrafçılık yeteneklerini konuşturacaklar ve Ant-Man karakterini perspektif oyunları ile bir karınca boyutunda göstererek en iyi fotoğrafı elde etmeye çalışacaklar.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite