Connect with us

Apex Legends

Apex Legends 1 Nisan içerikleri sızdırıldı

Respawn Entertainment oyuncuları şakalamaya hazırlanıyor.

Apex Legends 1 Nisan

Apex Legends 1 Nisan tarihinde oyuncuların karşısına çeşitli sürprizler ile çıkmaya hazırlanan oyunlar arasında gibi görünüyor.

Neredeyse tüm dünya genelinde kutlanan ve insanların birbirlerine şakalar yaptıkları 1 Nisan hızla yaklaşıyor. Haliyle çoğu oyun geliştiricisi de oyuncularına bu günde çeşitli sürprizler yapıyorlar. Apex Legends kanadından yaptığı isabetli sızıntılar ile tanınan veri madencisi Shrugtal‘ın yaptığı bir paylaşıma göre geliştirici Respawn Entertainment geçen yıl olduğu gibi bu sene de yüzümüzü güldürmeyi amaçlıyor.


Geçtiğimiz yıl oyuna Mozambique adlı silahın altın bir versiyonunu eklemiş olan geliştiriciler bu yıl da aynı silahla karşımıza çıkacaklar gibi görünüyor. Ayrıca P2020‘de ekstra özellikler ve altın kaplama kazanarak karşımıza çıkacak silahlardan. Sızdırılan bilgilere göre diğer oyuncuları şakalayabileceğiniz bir havalı kornalar da oyun alanında yer alacak.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Apex Legends