Connect with us

Apex Legends

Apex Legends, 2019’da PS4’te en çok indirilen ücretsiz oyun oldu

Apex Legends, 2019’da PS4 listelerinde önemli bir yere sahip oldu.

Apex Legends, 2019’da PS4'te en çok indirilen ücretsiz oyun oldu

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından 4 Şubat 2019’da piyasaya sürülen Battle Royale türündeki oyun Apex Legends, konsol tarafında oldukça sağlam ilerliyor gibi görünüyor.

Paylaşılan son bilgilere göre popüler oyun 2019 yılında PlayStation 4 platformunda en çok indirilen ücretsiz oyun olarak tarihe geçti. Oyun, yayınlanmasının ardından PUBG ve Fortnite ikilisinin en büyük rakiplerin biri oldu.

EA Genel Müdürü Andrew Wilson, “Dünyada eşi benzeri görülmemiş bu dönemde oyunlarımızla bağlantı kurulduğunu gördüğümüz için minnettarız” ve “Odak noktamız, çalışanlarımız, oyuncularımız ve topluluklarımız için yapabileceğimiz her şey üzerinde olmaya devam ediyor.” dedi.

Apex Legends haricinde şirketin bir diğer oyunu olan ve 15 Kasım 2019’da yayınlanan Star Wars Jedi: Fallen, piyasaya sürüldüğünden beri geçen sürede 10 milyon farklı satışa ulaştı.

EA bu bilgilerin haricinde önümüzdeki çeyrek ve 2021 mali yılı için de gelir beklentisini açıkladı. EA, 2021 mali yılı sonuna kadar toplam net gelirin 5.2 milyar dolar ve gelecek çeyrekte 1.2 milyar dolar net gelir beklediğini belirtti.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Twitch izleyicilerine özel bir kart hediye edecek

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Apex Legends