Connect with us

Apex Legends

Apex Legends 3. sezon Battle Pass ödülleri belli oldu

Yepyeni kostümler ve 100’den fazla yeni ödül…

Çıkışını gerçekleştirdiği günden itibaren oyuncuların dikkatini çekmeyi başarmış olan Apex Legends’ın 3. sezon Battle Pass ödülleri belli oldu.

Geliştiriciler tarafından oyunculara 3. sezon için daha çok ödül sözü verilmişti. Açıklanan ödüllerin niteliği ve çokluğu da geliştiricilerin sözlerinde durduğunun kanıtı. 3. sezon Battle Pass’i ile birlikte oyunculara oyun içi kozmetikler, 1.000 Apex coin ve 100’den fazla diğer ödül sunuluyor.

Bu içeriklerin bir kısmına satın alımdan sonra ulaşılabiliyor olsa da diğer ödüllere sahip olmak için günlük ve haftalık mücadeleleri tamamlayarak seviyenizi arttırabilirsiniz. Gelin 3. sezonun dikkat çeken Battle Pass ödüllerine bir göz atalım.

Apec Legends’ın Meltdown temasına uygun olarak oyuna 30’dan fazla kostüm ve silah skini eklenmiş durumda. Efsanevi kostümler olan Iced Out Pathfinder  ve From the Ashes Lifeline için ise Battle Pass görevlerini tamamlamak gerekecek.


Yeni kostümlerin yanı sıra oyuna bir de silahlar için minik süslemeler eklenmiş durumda. Bu minik süsler ile favori silahlarınızı daha da kişiselleştirebileceksiniz. Bu süslerden ilk görücüye çıkanı ise Battle Pass ile birlikte gelen Nessy. Minik ve sevimli bir Loch Ness gölü canavarını silahınızda taşımak zorlu bir çatışmanın tam ortasında moralinizi biraz da olsa yükseltebilir diye düşünüyoruz.


Tüm bu ödüllerin yanı sıra 3. sezonun Battle Pass’i ile birlikte 10 standart, 1 epik ve 1 adet de efsanevi loot box kullanıcılara hediye edilecek. Oyuncular ayrıca 1.000 Apex coin ile ödüllendirilecek. Eğer bu parayı elinizde tutabilecek kadar irade sahibi iseniz de 4. sezonun Battle Pass biletine ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Respawn sezon 2 ile birlikte oyuncuların oyun içi müziklerini özelleştirebilmelerini sağlayan sistemi tanıtmıştı. Bu özellik 3. sezonda da devam ediyor. Oyuncular bu sezonda da oyun deneyimlerini 6 özel müzik paketi ile özelleştirebilecekler.

Ayrıca oyunculara yükleme ekranlarını özelleştirebilme fırsatı da sunulmuş durumda. 10 adet yükleme ekranı görüntüsü ile tekdüze ekranınızı keyfinize göre düzenleyebilir, dilerseniz de sahip olduğunuz yükleme görsellerini her maç başında rastgele atanacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends