Connect with us

Apex Legends

Apex Legends Electric Blue Wattson kostümü için para iadesi yapıyor

Para iadesi sonrasında kostüm oyuncularda kalmaya devam ediyor.

Apex Legends Electric Blue Wattson

Kostümde meydana gelen bir hatanın ardından Apex Legends Electric Blue Wattson kostümünü alan oyunculara paralarını geri veriyor.

Chaos Theory etkinliğinin bir parçası olarak oyuna eklenmiş olan kostümlerden biri geliştirici ekibin başına büyük bir dert açmış vaziyette. Wattson karakterinin sevilen kostümlerinden olan Electric Blue ortaya çıkan bir grafik hatası sonrasında mavi ağırlıklı olması gerekirken tamamen beyaz görünüyor. Bu da haliyle kostüme sahip olmak için harcama yapmış olan oyuncuları kızdıran bir hata. 1.000 Apex Coin değerinde olan kostüm için Respawn Entertainment cephesinden açıklama gelmiş durumda.


Bir düzeltme üzerinde çalıştıklarını açıklamış olan geliştirici ekip ayrıca kostümü satın almış olan tüm oyunculara para iadesi gerçekleştirileceğini de duyurmuş vaziyette. Buna ek olarak oyuncular kostüme sahip olmaya da devam edecekler.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends