Connect with us

Apex Legends

Apex Legends Fight or Fright ile geliyor!

Bol bol yeni içerik bizleri bekliyor.

Son zamanlarda oyuncuların isteklerine kulak veren ve oyuna yeni güncellemeler getirerek kullanıcı kazanmaya çalışan bir yapım Apex Legends. İlgiyi canlı tutmaya çalışan oyun bu kez de yaklaşan Cadılar Bayramı için düzenlediği etkinlik ile karşımızda. Oyunculara tüyler ürperten bir harita, çeşitli sürprizler ve oyun içi eşyalar kazandıracak etkinlik sınır bir süre için bizlerle olacak. Birbirinden ürkütücü kostümlere sahip olmak için etkinlik süresinde size verilecek olan görevleri başarıyla yerine getirmeniz gerekecek. Fight or Fright adlı etkinlikte tüm kozmetik ve sürprizlerin yanı sıra ayrıca ekstra deneyim puanı sahibi de olabilirsiniz. Hızlı bir şekilde seviye atlamanıza yardımcı olacak bu bonus puan kazanımı etkinlik bitiminde tekrar normale dönecek.

Bu etkinlik ile oyuna bir de yepyeni mod eklenecek. Shadowfall adlı bu modda ölmek sizin için bambaşka deneyimlerin habercisi olacak. Öldüğünüzde süper hız ve arttırılmış yakın dövüş hasarına sahip olarak tekrar canlanacaksınız. Oyunda 10 oyuncu kaldığında oyun alanına sizleri kurtaracak bir gemi gelecek ve bu 10 kişiden herhangi biri gemiye ulaşabilirse herkes kazanmış sayılacak. Bu sırada süper hıza sahip ölüler de yaşayan son 10 oyuncunun gemiye ulaşmasını engellemeye çalışacak.

Bugün oyuncuların beğenisine sunulacak etkinlik Respawn Entertainment tarafından bir de video yayınlandı.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Apex Legends