Connect with us

Apex Legends

Apex Legends konsol platformundaki aim assist’i tekrardan yükseltti

Yeni gelen sezonla birlikte konsoldaki aim assist seviyesi düşürülmüştü.

Apex Legends

Apex Legends‘in yeni sezonu ile birlikte gelen güncelleme ile konsol oyuncuları oyundaki aim assist(nişan yardımı)’in biraz değiştiğini söylüyorlardı. Bugün Respawn’ın yaptığı resmi açıklama ile bunun yeni sezonda gelen güncelleme ile konsoldaki aim assist’i azaltmalarından kaynaklandığı açıklandı.

Bilindiği gibi Apex Legends oyununda PC ve konsol platformları çapraz olarak birbirleri ile eşleşebiliyor ve oyun oynayabiliyorlar. Bazı PC oyuncuları, konsol oyuncularının sahip olduğu aim assist seviyesinin oldukça yüksek olduğundan şikayetçiydi. Bu sebeple olacak ki Respawn yeni sezon güncellemesi ile konsoldaki aim assist seviyesini oyunculara açıklama yapmadan biraz düşürmüştü. Yeni sezonda oynamaya başlayan konsol oyuncuları bunu farkedince şirket bugün yaptığı açıklama ile bu olayın tekrardan geri alındığını ve konsoldaki aim assist’in yükseldiğini duyurdu.

Apex Legends Escape

Apex Legends’in yeni sezonu tüm hızıyla devam ediyor! Geçtiğimiz günlerde oyunun 11. Sezonu başladı ve oyuncular Apex Legends Escape‘nin haritası Storm Point’i ve yeni gelen karakter Ash’i keşfediyorlar.


İlginizi Çekebilir

Twitch Bit’çilerinin hedefinde Pelin “Pqueen” Baynazoğlu var

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends