Connect with us

Apex Legends

Apex Legends level 500’de büyük sıkıntılar var

Usta oyuncular maçlara giremiyor!

Apex Legends level 500

Respawn Entertainment‘in amiral gemisi diyebileceğimiz Apex Legends level 500 ile büyük sıkıntıları da beraberinde getiriyor gibi görünüyor.Popüler battle royale oyununun yapımcıları ulaşılabilecek maksimum seviyenin 500’e çıkartıldığını duyurduklarında hayranlar elbette ki sevinmişlerdi. Oyunun yeni sezonu ile birlikte gelen bu özelliğin yanı sıra oyuncular adeta hediye yağmuruna da tutuldular. Ancak tüm bunların ardında Apex Legends‘ın maksimum seviye ile ilgili çözmesi gereken ciddi sorunlar var.

Apex Legends level 500

Alışıldığı üzere oyuncular oyunda seviye atladıkça yeni rozetler yada oyun içi kozmetik eşyalar ile ödüllendiriliyorlar. Ancak bazı oyuncuların şikayetlerine göre eğer oyunda 500. seviyeye ulaşırsanız hesabınızın bir sunucu bulması tamamen engellenerek maça katılımınız imkansız hale getiriliyor. Birçok oyuncunun şikayetçi olduğu konu hakkında henüz Respawn cephesinden gelen bir açılama yok. Bakalım bu büyük problem ilerleyen günlerde nasıl bir çözüme kavuşurulacak?

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Apex Legends