Connect with us

Apex Legends

Apex Legends oyuncusu canlı yayında hile kullandı, fark edilince kapamaya çalıştı

Hile kullanan yayıncı izlendiğini farkedince eli ayağına dolaştı.

Apex Legends

Apex Legends yayını yapan Twitch yayıncısı kendisini kimsenin izlemediğini düşünerek satın aldığı hileyi kullanıyor. Fakat sonradan yayına katılan bir izleyiciyi görünce hileyi hızla kapatmaya çalışıyor ama başarılı olamayınca yayını kapıyor.

Kullandığı hile sayesinde değerli loot eşyalarını çok uzaklardan ve oyuncuları da duvar arkasından görebilen yayıncı rahat bir şekilde canlı yayın yapıyordu. Alt Tab yaptığı zaman yayına birisinin katıldığını gören oyuncu hızlı bir şekilde hileyi kapamaya çalıştı ama eline yüzüne bulaştırdı. Birkaç özelliği kapatmayı başaran hileci, hileyi tam kapatamayınca yayını sonlandırdı.

İlginç olan nokta yayıncının hile açmasına rağmen yayın yapmasıydı. Bilgisayar korsanları Apex’in ilk günlerinden beri bir sorun olmuştur, ancak dolandırıcıların bu tür hile yazılımlarını kullanarak kendilerini aktif olarak yayınlamaları çok sık yaşanan bir şey değildir. Reddit’de paylaşılan bu videoya oyuncular Respawn yetkililerini etiketledi ve bu yayıncının cezalandırılmasını istedi.


Valve Dota 2 oyununun 32 bit sistemleri desteklemeyi bırakacağını açıkladı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends