Connect with us

Apex Legends

Apex Legends server problemleri ile boğuşuyor

Profesyoneller de konudan bir hayli şikayetçi.

Apex Legends server problemleri

Battle royale türünün sevilen yapımlarından olan Apex Legends server problemleri ile oyuncuların canını bir hayli sıkmış gibi görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde başlayan yeni sezonu ile oyuncuların karşısına yepyeni bir karakter, harita değişiklikleri ve pek çok oyun içi yenilik ile çıkmış olan Apex Legends’ın serverları görünüşe göre duruma pek fazla dayanabilmiş değiller. Oyuncular tarafından rapor edilen pek çok gecikme ve bağlantı probleminin yanı sıra profesyonellerden de oyunun boğuştuğu sorunlara dair sosyal medyadan sitemler gecikmedi.


TSM‘den Mac ‘Albralelie’ Beckwith dereceli maçı esnasında birdenbire ışınlanan bir rakibin videosunu Twitter hesabında paylaşarak geliştiricileri durum hakkında düzeltmelerde bulunmaya davet etti. Hataların farkında olan geliştirici ekip Trello panolarında serverların durumunu ‘araştırılmış’ olarak eklemiş durumda. Bu da yakın zamanda bir düzeltme görebileceğimiz anlamına geliyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

1 Yorum

1 Comment

  1. Pingback: Evil Geniuses, Cloud9'ın mağlubiyetsiz gidişini durdurdu ve zirve yarışı kızıştı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends