Connect with us

Apex Legends

Apex Legends Warlord Collection etkinliği sızdırıldı

Apex Legends oyuncularını yeni içerikler bekliyor.

Apex Legends Warlord Collection

Apex Legends Warlord Collection etkinliği veri madencileri tarafından ele geçirilen bilgiler ışığında ortaya çıkmış vaziyette.

Battle royale türü yapımların başarılı örneklerinden olan Apex Legends‘ta geliştiriciler oyunun mekanikleri ve oynanışına olduğu kadar hikayesine de büyük bir önem veriyorlar. Hikayeye verilen bu önem düzenlenen etkinliklerde de kendini gösteriyor. Oyuncular her etkinlikte Apex Legends’ı oluşturan evren ve karakterler hakkında daha çok bilgi sahibi olma şansını elde ediyorlar. Ortaya çıkartılan yeni bilgiler de oyuncuların yakın zamanda yeni bir etkinliğe daha kavuşacakları yönünde.


Warlord kod adı ile anılan etkinliğin başlangıç tarihinin Mart ayının başları olması bekleniyor. Oyunculara hikaye ile ilgili daha fazla detayın yanı sıra yepyeni kostümler ve kozmetikler de sunacak olan etkinlikte Wattson, Rampart, Caustic, Loba, Crypto, Revenant ve Gibraltar için efsanevi kostümlerin Watton, Caustic, ve Octane için ise epik kostümlerin oyuna ekleneceği sızdırılan bilgiler arasında.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends