Connect with us

Apex Legends

Apex Legends’a yeni bir karakter ekleniyor: Reckoner

Veri madencileri yine iş başında

Apex Legends yeni haritalar, etkinlikler, oyun modları ve karakterler ile oyun içeriğini sürekli güncel tutmaya devam ediyor. İçeriğin güncel tutulmasına dair son adımlardan biri ise oyuna yeni ekleneceği düşünülen Rekconer karakteri. Veri madencileri tarafından oyuna ekleneceği ortaya çıkartılan karakterin yetenekleri de ortaya çıkmış durumda.


Shiel Stealer adlı yeteneği ile Rekconer düşmanın kalkanından bir parçayı emiyor ve kalkanları şarj edebilen bir ışın fırlatıyor. Shiel Blast adlı yeteneği sayesinde ise zırhının kırıldığında düşmana zarar vermesini sağlıyor. Unutmadan eklemekte fayda var, bu yetenek pasif bir yetenek. Karakterin ultimate yeteneği olan Gravity Orb ise yer çekiminde değişiklikler meydana getirerek gelen saldırıları saptırabiliyor.

Veri madencileri tarafından elde edilen bilgiler şimdilik bu kadar. Ancak bahsi geçen bilgilerden hiç birinin resmi olmadığını, yalnızca oyun dosyaları arasından çıkartılan bilgiler olduklarını söylemekte fayda var.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Apex Legends