Connect with us

Apex Legends

Apex Legends’ın Thrillseekers etkinliği yeni haritası ile 13 Temmuz’da başlıyor

Genesis etkinliği sona erdiğinde Thrillseekers geliyor.

Thrillseekers

Apex Legends , önümüzdeki haftadan itibaren başka bir etkinliğe kavuşuyor. Thrillseekers etkinliği , Overflow adlı yeni bir harita ile üç yeni ödül pisti ve bir dizi kozmetik ürün ile 13 Temmuz Salı günü başlayacak ve hepsi 3 Ağustos’a kadar mevcut olacak.

Resmi açıklama gönderisine göre, yeni harita şerit odaklı. Bu, onu farklı kılıyor: “Oyuncular diğer takım tarafından alınan erken kararları kolayca fark edemezler ve bir tarafa bağlanmadan veya kuşatılma riskini almadan önce uyanık kalmaları gerekir” denmiş metinde.

Overflow’un iki POI’si vardır: Overlook ve Slope. Birincisi, keskin nişancı yuvaları olarak hizmet edebilecek bazı yükseltilmiş konumlara sahip açık bir alandır. İkincisi ise diğer mangalara göre yükseklik avantajı sağlayan, tepesinde yükseltilmiş bir konuma sahip bir rampadır. Ayrıca, gönderiye göre “oyuncuların haritanın uzak bir bölümüne kayabileceği” bir alana da sahip.

Yeni haritaya ek olarak, Thrillseekers her hafta değişen üç yeni ödül parkuru getiriyor. Her bölümün sonuna ulaşmak 3.000 mücadele puanı isteyecek ve oyuncular etkinliğe özel mücadelelerle her gün 1.000 puana kadar kazanabilir.

Sınırlı süreli kozmetik ürünleri arasında Mirage, Gibraltar, Revenant, Pathfinder ve Fuse için görünümler yer alıyor. Ancak bunlar dükkandaki tek yenilik değil. Summer Splash indirimi Bloodhound’s Young Blood ve Wraith’s Voidwalker gibi bir dizi kostümü getiriyor. Özel teklifler ayrıca muazzam miktarda normal Apex Paketi içeren paketleri de içeriyor ve 27 Temmuz’a kadar geçerli.

Thrillseekers ve Overflow, 13 Temmuz Salı günü Apex’e girecekler. Bu arada oyuncular, Kings Canyon ve World’s Edge’in ilk versiyonlarını geri getiren ve önümüzdeki Salı’ya kadar devam edecek olan Genesis etkinliğini deneyebilirler.

League Of Legends 11.14 Yama Notları Yayımlandı

Akademi Ligi’nde 4. haftanın en iyi 5 hareketi paylaşıldı!

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends