Connect with us

Apex Legends

Apex Legends’ın yeni haritasından dikkat çeken noktalar

Devasa harita, yeni içerikler ve daha fazlası…

Battle royale dünyasına PUBG ve Fortnite gibi güçlü rakiplerinin yanında sağlam bir giriş yapan Apex Legends oyuna yeni eklenen bir harita ile oyuncuların ilgisini canlı tutmayı amaçlıyor. 3. sezon ile birlikte oyuna eklenen bu devasa haritadaki dikkat çekici noktaları sizler için derledik.

Haritanın ilk dikkat çeken yanı savaş alanının boyutları. Oyunculara daha geniş bir oyun alanı sunan haritada dikkat etmeniz gereken daha çok unsur bulunuyor. Beklemediğiniz noktalarda karşılaşacağınız tuzaklar ve ani düşman baskınları ile oyun heyecanınız bir kat daha artacak.


Oyunun 3. sezon teması olan Meltdown ise oyunculara daha çok aksiyon vadediyor. Güçlü tuzakları, ani baskınları ve ateşten etkilenmeyen yapıları ile haritanın yerli halkı oyunculara zor anlar yaşatacak gibi görünüyor. Ancak elbette tüm bu zorlukların karşılığını da malzeme ve silah olarak alacaksınız.

Ayrıca tüm bunlara ek olarak oyuna daha önce eklenmiş olan Titanfall evreni de genişletilmiş durumda. Daha fazla keşif duygusu, karşılaşabileceğiniz ani tehlikeler ve beklenmedik olaylar ile dikkatinizi bir an olsun oyundan ayıramayacaksınız. Sarmal tamamlanmadan önce size sunulacak seçenekler arasından ilgili seçeneği tercih etmeniz durumunda Titanfall evrenine dair daha önce keşfetmediğiniz içerikleri keşfetme şansını yakalayacaksınız.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends