Connect with us

Apex Legends

Apex Legends’ta oyuncuları görünmez yapan hata hala devam ediyor

Oyuncular sorunun bir an önce çözüme kavuşturulmasını istiyorlar.

Apex Legends'ta oyuncuları görünmez

Popüler battle royale oyunlarından Apex Legends‘ta oyuncuları görünmez yapan ve uzun süredir varolan hata için hala adım atılmış değil.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve hatırı sayılır bir oyuncu kitlesini kendine bağlamayı başarmış olan Apex Legends’ın başı dertten kurtulmuyor. Oyuncular Anniversary Celebration etkinliğinden bu yana oyunda varlığı gözlenen görünmez olma hatası için hala harekete geçilmemiş olmasından şikayetçi. Oyuncuları çatışma esnasında görünmez yapan ve böylece nişan almak ve hasar vermek gibi eylemleri imkansız kılan hata hala oyunda.

I’ve noticed the newest anniversary Revenant skin has been causing him to go invisible for a short period of time. from r/apexlegends


Bir Reddit kullanıcısı tarafından paylaşılan ve diğer oyunculardan da büyük destek gören videoda da açıkça görüldüğü üzere rakip Revenant ateş edildiği anda gözden kayboluyor. Kısa bir süre sonra ortaya çıkan karakter ufak bir aranın ardından yeniden görünmez oluyor. Yorumlar bu problemin neredeyse tüm karakterlerde olduğunu da ortaya koyuyor. Oldukça sinir bozucu olan bu hata hakkında Respawn ne zaman harekete geçecek bekleyip göreceğiz.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends