Connect with us

Apex Legends

Apex Legends’ta Rampart için daha fazla iyileştirme yolda

Geliştiriciler karakterin seçim oranını arttırmaya kararlı.

Apex Legends'ta Rampart

Respawn Entertainment tarafından geliştirilmiş olan Apex Legends’ta Rampart oyuncularını sevindirecek bazı gelişmeler var.

Sezon 6 ile birlikte oyuna eklenmiş olan Rampart oyuncular tarafından o dönem büyük bir beklentiyle karşılanmış olsa da karakterin yıldızı beklenenden çabuk söndü. Seçim oranlarının bir hayli düşük olduğu karakter aldığı son iyileştirmeler ile birlikte biraz daha toparlanmış görünse de geliştirici ekip bu kadarının da yeterli olmadığı kanaatinde.

Apex Legends'ta Rampart

Reddit üzerinden oyuncu topluluğu ile her daim iletişimde kalan geliştiriciler yaptıkları açıklamada karakter için daha fazlasını düşündüklerini belirttiler. Geliştirici ekipten Daniel Klein ”sağlıklı bir aralıkta olmaktan şimdilik oldukça uzak (özellikle de seçim oranı konusunda, ve tarih bize seçim oranı arttıkça galibiyet oranının düştüğünü gösterdi). Onun hakkında daha çok şey planlıyoruz” şeklinde konuştu.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends