Connect with us

Espor

Aral “Halpern” Norman, Papara SuperMassive ekibinin yeni danışman koçu!

Papara SuperMassive League of Legends ekibindeki değişim devam ediyor!

Aral "Halpern" Norman, Papara SuperMassive ekibinin yeni danışman koçu!
Görsel: Tivibu Spor E-Günlük programı

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi 6. Hafta karşılaşmalarının başlamasına birkaç saat kala, ligin köklü takımlarından Papara SuperMassive, bünyesine kattığı yeni isim ile birlikte gündeme geliyor.

9 Mart Perşembe gününün öğle saatlerinde yapılan duyuruya göre Türkiye’deki League of Legends dünyasının sevilen isimlerinden Aral “Halpern” Norman, Papara SuperMassive League of Legends takımına danışman koç olarak dahil oldu.

Takım tarafında yapılan açıklamada belirtilene göre Halpern, en az 2023 Kış Mevsimi’nin sonuna kadar analizleri ve geri bildirimleri ile birlikte takıma katkı sağlayacak.

Halpern: “Türk tipi koçluk sistemini hayata geçiriyoruz”

SuperMassive’in sosyal medya hesapları üzerinden bu transferin duyulmasının ardından Aral “Halpern” Norman da Twitter hesabı üzerinden kariyerindeki bu yeni adım hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Yaptığı ilk paylaşımda “Yeni nesil, Türk tipi koçluk sistemini hayata geçiriyoruz. İnşallah hepimiz için hayırlısı olur.” ifadelerine yer veren Norman, bir diğer paylaşımında ise şöyle konuştu:

“Takımın baş koçu olarak gitmiyorum. Biraz farklı bir iş tanımı yaptık. Teyze anne yarısıdır gibi bir rolüm olacak. Umarım EMEA Masters’ta iyi sonuçlar alabilecek bir birliktelik olur. HF”

Papara SuperMassive League of Legends takımı koç ekibi

Papara SuperMassive League of Legends takımı için 6 Mart haftası hareketli geçti. 6 Mart Pazartesi günü takımın CCO’su Christopher Leo “Tonbalıklı” Willekens’in açıklamaları ile gündemimize gelen takımda aynı günün akşam saatlerinde aralık ayında katılan koç Can “Tacocat” Gormezano ile yolların ayrıldığı duyuruldu. Takip eden 8 Mart Çarşamba gününün sabah saatlerinde ise 17 yaşındaki analist Kacper “KapiZiom” Moskalczyk ile de yollar ayrıldı.

Bu iki ayrılığın ardından ise baş koç görevini takımın nişancısı Anıl “HolyPoenix” Işık üstleneceği duyurulurken, analist görevini ise teknik ekibin bir diğer üyesi Kaan “Rider” Hacıbaltalı’nın yürüteceğini öğrenmiştik.

  • Anıl “HolyPoenix” Işık – Nişancı – Ana Koç
  • Kaan “Rider” Hacıbaltalı – Analist
  • Aral “Halpern” Norman – Danışman Koç

İlginizi Çekebilir:

VALORANT 0.1 KB indirme sorunu nasıl çözülür? VALORANT 0.1 KB hatası çözümü

VALORANT VAN 9003 hatası nedir? Nasıl çözülür?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor