Connect with us

Güncel

Arcane 2. Sezon çıkış tarihi için beklenen açıklama geldi

Merakla beklenen Arcane 2. Sezon çıkış tarihi duyuruldu.

Arcane 2. Sezon çıkış tarihi için beklenen açıklama geldi

League of Legends evreninde geçen animasyon dizisi Arcane, 2021 yılının kasım ayında yayına alınmasının ardından büyük beğeni ile karşılanmış ve ses getirmişti. Netflix platformu üzerinden yayınlanan dizinin merakla beklenen ikinci sezonu için ise geçtiğimiz dönemde pek çok iddia atılmıştı. Merakla beklenen Arcane 2. Sezon çıkış tarihi Netflix tarafından duyuruldu.

Arcane 2. Sezon çıkış tarihi belli oldu

10 Kasım Cuma gününün ilk saatlerinde Netflix Geeked X hesabı ve daha sonra resmi Netflix web sayfası üzerinden yapılan paylaşımlarda Arcane yeni sezon çıkış tarihinin 2024 yılının Kasım ayı olduğu açıklandı.

Arcane 2. Sezon çıkış tarihi için beklenen açıklama geldi

Dizinin hayranlarının 1 yıl daha bekleyeceğini bu açıklama ile resmi olarak öğrensek de, Nisan ayında yapılan açıklamada Riot Games’in CEO’su Nicolo Laurent, Arcane Sezon 2’nin 2023’te gelmeyeceğini söylemişti.

Eylül ayına geldiğimizde ise Tencent tarafından düzenlenen bir etkinlikte dizinin yeni sezonunun 2024 yılının dördüncü çeyreğinde yayınlanacağına dair bir bilginin paylaşıldığı iddia edilmişti. Netflix tarafından yapılan son açıklama ile bu iddia doğrulanmış oldu.

Sizler Arcane dizisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizin dizinin ikinci sezonundan beklentileriniz neler? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

League of Legends 13.22 Yama Notları yayınlandı

Epic Games iade etme işlemi nasıl yapılır? Epic Games iade süresi ne kadar?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel