Connect with us

Espor

Arcane 2. sezonu 2023’te gelmeyecek

Riot Games CEO’su Arcane 2. sezonunun 2023’te gelmeyeceğini söyledi.

Arcane

Riot Games’in CEO’su Nicolo Laurent, Arcane Sezon 2’nin 2023’te gelmeyeceğini söyledi. Ancak yapımının devam ettiğini açıkladı. Başarılı bir video oyunu uyarlaması olan dizi, aday gösterildiği çoğu kategoride ödülleri topladı. League of Legends evrene giriş yapmayan insanlar arasında bile heyecan uyandırmayı başardı.

2. sezonunun merakla beklendiği dizinin, yapım aşamasında olduğu duyurulmuştu ancak herhangi bir tarih verilmemişti. Riot Games CEO’su Nicolo Laurent yakın zamanda verdiği röportajda Arcane dizisinin 2. sezonunun 2023 yılında gelmeyeceğini söyledi ve bazı ayrıntıları paylaştı.

“Arcane dizisinin bu başarısı sürpriz oldu”

İlk sezonun başarıyla sona ermesiyle birlikte 2. sezon için planlamalar yapılmaya başlanmıştı. Hikayenin devamının geleceği bildirilince, hayranlar tarafından dizinin nasıl ilerleyeceğine dair heyecan uyandı ve büyük bir merakla beklemeye başladılar. Bununla birlikte, 2. sezonun çekilip çekilmemesi büyük ölçüde ilk sezonun nasıl performans gösterdiğine bağlıydı. Büyük bir ses getirdiği açıktı ancak dizide çalışanlar dizinin bu kadar geniş kitlelere ulaşmasını beklemiyorlardı. Nicolo Laurent, dizinin bu kadar başarılı olacağını bilselerdi prodüksiyona çok daha erken başlayabileceklerinden bahsetti.

Aynı zamanda 2. sezonun kaliteli olması için uğraştıklarını ve acele etmek istemediklerini de ekledi.


İlginizi Çekebilir:

Arcane 2 dalda Emmy adayı oldu!

Arcane dizisi Netflix profil simgeleri kullanıma açıldı

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor