Connect with us

Güncel

Arcane 2. sezonu 2024 kışında yayınlanacak

Arcane 2. sezonu 2024 yılında yayımlanacak.

Arcane

Riot Games’in sevilen oyunu League of Legends dünyasında geçen Arcane dizisi, 2. sezonu için hayranlarını sevindirecek bir haberle geldi. Arcane dizisinin 2024 kışında Netflix’e gelmesi bekleniyor. Dizinin geri dönüş haberi 2024 Tencent Video V Vision konferansında duyuruldu ve hayranlar dizinin 2024 yılında Ekim-Aralık ayları arasında yayınlanmasını bekliyor.

Bu yılın başlarında Riot Games CEO’su Nicolo Laurent, bir röportajda ekibin 1. Sezonun kalitesini yakalamak istemesi nedeniyle Arcane dizisinin 2023’te yayınlanmasının mümkün olmadığını söylemişti. Sezon 2’nin geleceği ise bu yılın başında bir duyuru ile gösterilmişti.

Arcane dizisi 2. sezon nasıl olacak?

Netflix platformu üzerinden yayınlanan animasyon dizisinin ilk sezonu toplamda dokuz bölümden oluşuyordu. League of Legends karakterleri Vi ve Jinx kardeşlerin hikayesini anlatan dizi, Jayce, Caitlyn ve Viktor gibi karakterlerin de geçmişine ışık tutmuştu.

İkinci sezon için hayranlar arasında fazlasıyla teori konuşulurken, henüz olay örgüsünün nasıl olacağı bilinmiyor. Çıkış tarihi yaklaştıkça diziye daha çok şampiyonun eklenmesi de bekleniyor.


İlginizi Çekebilir:

League of Legends yeni şampiyonu: Briar!

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel