Connect with us

Taktik Savaşları

Arcane dizisinden tanıdığımız Silco TFT’ye özel birim olarak geliyor!

Arcane dizisinden tanıdığımız Silco TFT’ye özel birim olarak geliyor!

Silco TFT

Arcane dizisinden tanıdığımız Silco TFT’ye özel birim olarak geliyor, TFT ilk defa LoL’de olmayan bir şampiyonu oyuna ekliyor. Riot Games konu ile alakalı olarak:

“Size çok önemli bir sır vermek istiyorum. Şubatta gelecek Cihazlar ve Buluşlar sezon ortası genişletmesinde TFT tarihinde ilk kez TFT’ye özel bir birim geliyor: Silco. Evet, yanlış duymadınız. Arcane’in en başarılı yeraltı suç baronu bu şubatta Yakındiyar’a geliyor.” ifadelerini kullanarak sevindirici haberi oyunculara verdi.

Riot Games geliştiricileri yazsının devamında: “League of Legends’ın şampiyon kadrosundan bağımsız ilk birimimiz olan Silco ekip için özgün zorluklar ve fırsatlar sunuyor. Normalde League of Legends şampiyonlarını Teamfight Tactics’e çok çalışarak uyarlayabiliyoruz ancak Silco League of Legends’a gelmiyor. Bu yüzden onu sıfırdan üretmek zorunda kaldık. Silco kadar şeytani ve güçlü bir birim oluşturmak hiç kolay değil. Ama güç doğuştan en güçlü, en hızlı veya en akıllı olanlara değil, dikkatli şampiyon tasarımları olanlara gelir.” diyerek tasarımın neden bu kadar uzun süreceği hakkında konuştu.

Geliştiriciler “Silco TFT için bir başlangıç”

Geliştiriciler Silco’nun bir başlangıç olduğunu ve artık başka karakterlerinde oyuna geleceğini duyurdu.

“Yetenek seti hakkında bir şeyler paylaşmaya henüz hazır olmasak da Silco’nun çatışmaya gelince tam bir deha olacağını söyleyebiliriz. Ve Silco TFT’deki League of Legends‘dan olmayan ilk birim olsa da bu, gelecekte de türünün tek örneği olacağı anlamına gelmiyor. Belki komple Runeterra dışından birileri çıkagelir”


League of Legends Prime Gaming Aralık Kapsülü geldi!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Taktik Savaşları