Connect with us

Güncel

Arcane yaratıcılarının 2.sezon çıkmadan sizlerle buluşturmak istediği bir şeyler var

Arcane’den yeni haberler var.

Arcane

Geçtiğimiz yıl 8 Kasım’da, Arcane adı altında bugün bildiğimiz efsanevi gösteriyi yaratan Rioters Christian Linke ve Alex Yee, Reddit’te bir etkinlik düzenledi . Orada, şovun ikinci sezonunda ne olacağını açıkladılar. Bunun dışında, iki Riot çalışanı, yakın gelecekte Dizinin yaratıcılarından başka neler bekleyebileceğimizi söylediler.

Reddit’te etkinlik sırasında bir hayran, Rioter’lara yakın gelecekte bir Arcane sanat kitabı yayınlamayı planlayıp planlamadıklarını sordu. “Bu gösteri için bir sanat kitabıyla ilgili herhangi bir şey var mı? Bir kopyasını almak isteriz” dediler.

Buna, daha çok Riot Praeco olarak bilinen Christian Linke, bir sanat kitabının yapım aşamasında olduğunu ve hem Fortiche hem de Riot Games’te bu konuda çalışan ekiplerle konuştuğunu söyledi. “İşleri bu olan birileri var! Birkaç ay önce Fortiche ve Riot’taki bazı kişilerle bu konu hakkında konuştuğumu hatırlıyorum. Sürecin neresinde olduklarından emin değilim, ama kesin olarak geliyor” dedi.

Sanat kitabının geliştirilmesinin birkaç ay sürdüğünü göz önünde bulundurursak, muhtemelen 2023’ün sonlarında çıkacağı söylenen ikinci sezonun yayınlanmasından önce göreceğiz.

Umarım, sanat kitabı ikinci sezondan önce herhangi bir zamanda yayınlanır ve daha fazla Arcane içeriği için dayanılmaz susuzluğu giderir.

Dizinin ikinci sezonunun çıkış tarihi henüz onaylanmadı.


10 Kasım Wild Rift ücretsiz şampiyon rotasyonu paylaşıldı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel