Connect with us

Espor

ARKO MEN PROTALITY: Trial by Fire şampiyonu XFlow Esports oldu

.@xflowesports para ödülünün haricinde PCS4 Regional Finals biletini de kazandı.

ARKO MEN PROTALITY: Trial by Fire şampiyonu Xflow Esports oldu

Geçtiğimiz haftalarda grup aşamasının tamamlandığı ARKO MEN PROTALITY: Trial by Fire turnuvasında, dört gün süren final aşaması da 25 Nisan Pazar günü sona erdi. Dört günde oynanan 20 maçın ardından sıralamalar belli oldu ve şampiyonluğa XFlow Esports ulaştı.

836 Pizza Locale, Blaze Esports, fastPay Wildcats, 1907 Fenerbahçe Espor, Kumiho Gaming ve daha birçok başarılı takımın mücadele ettiği etkinliğin ardından toplamda 179 puana ulaşan XFlow Esports birinci, 169 puana ulaşan 836 Pizza Locale ikinci, 150 puana ulaşan Kumiho Gaming ise üçüncü sırada yer aldı.

XFlow Esports PCS4 Regional Finals biletini de kazandı

Ödül havuzunun toplamda 30 bin TL olduğu ARKO MEN PROTALITY: Trial by Fire turnuvasından şampiyon XFlow Esports, 12 bin TL’lik para ödülü ve PCS4 Regional Finals’a katılma hakkı ile ayrıldı.

İkinci olan takım 836 Pizza Locale ise ödül havuzundan 8 bin ve üçüncü olan takım Kumiho Gaming ise 4 bin TL para ödülünün sahibi oldu.

Şmpiyonluğun ardından Twitter üzerinden bir açıklama yapan XFlow Esports Genel Menajeri Emir Y. Yılmaz, “Türkiye içerisindeki en iyi PUBG takımlarının mücadele ettiği ARKO MEN Protality : Trial by Fire turnuvasını şampiyon olarak tamamlıyor ve PCS 4 Regional Playoff ‘a türk temsilci olarak davet alıyoruz. Artık buranın yeni bir yüzü var :))” dedi.

Tüm bunlara ek olarak Genel Menajer Emir Y. Yılmaz ile geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz röportaja buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Dev1ce NIP transferi hakkında konuştu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor