Connect with us

LoL

Armut, Papara SuperMassive’e veda eden bir paylaşımda bulundu!

İrfan “@armutlol” Tükek, Papara SuperMassive yönetimine teşekkür ederek ayrılığını duyurdu!

SUP-armut

2020 Dünya Şampiyonası‘nda gösterdiği mükemmel performans ardından herkes Armut için yurt dışı transfer tahminleri yapıyordu. Turnuva sonrasında açtığı yayınlarda da bunu doğrulamış ve LEC‘de oynayacağını açıklamıştı. Bugün Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla da Papara SuperMassive‘den ayrıldığını tekrardan doğrulamış oldu!

Attığı Tweet’te yetenekli üst koridor genel olarak takımın yönetim kısmına teşekkür ediyor. 2020 yılına berbat demesinin sebebini ise daha önceden Papara SuperMassive kanalındaki bir videoda bahsetmişti. Bu sebep öncelikle korona virüs salgını ve bunun sebep olduğu alışılmışın dışındaki hayat tarzı. Diğer bir sebebi ise de takımın kurduğu kadronun potansiyelinin sezon boyunca çok altında oynamış olması!

Armut’un bu paylaşımının altına Türkiye League of Legends sahnesinin bilinen isimlerinden de destek mesajları geldi.

https://twitter.com/RagnerLoL/status/1328390615470665728

Hem bizim ligimizde hem de global arenada harika oyunlara imza atan Armut söylentilere göre önümüzdeki sezon LEC takımlarından MAD Lions‘ta forma giyecek. Bu takımla ilgili güzel bir detay ise Dünya Şampiyonası’nda Türkiye olarak ilk kez bir büyük bölge takımını beş maçlık seride yenmeyi başardık ve bu takım MAD’di!

Armut’a gelecek sezonda başarılar diliyoruz!

Gazi Espor Üniversite Esporundan İş Hayatına Geçiş konulu sohbet yayını açıyor!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL