Connect with us

Espor

Armut ve Brokenblade’in karşılaşmasında kazanan taraf Armut ve Mad Lions oldu

Mad Lions Schalke’yi devirdi.

Armut

Armut ve Brokenblade’in karşılaşmasında kazanan MAD Lions, mevsimin dördüncü haftasında bugün Schalke 04’ü takımın desteği Kaiser ve üst koridor Armut’un iyi oyunları ile devirdi.

22 yaşındaki oyuncu Kaiser, Rell’i Schalke takımına karşı savaş başlatma ve bu savaşlar ile ekibinin birden fazla takım savaşı galibiyeti elde etmesine yardımcı olmak için kullandı. MVP oylaması üst koridor İrfan Berk “Armut” Tükek’e gitse de Kaiser bu maçta çok büyük bir performans sergiledi.

Maça girerken, dün Astralis’e kaybettikten sonra beklentiler Schalke’nin kaybetmesi yönündeydi. MAD Lions, çeşitli rollerde birden fazla güçlü seçimi yaparak şampiyon seçim ekranını kazandı.

MAD Lions haritayı kazanıp hedefleri güvence altına alırken, Schalke kaynakları Kai’Sa oynayan Neon’a akıttı. Schalke’nin Mad Lions’ın aldıklarına karşı çıkamaması felaket bir orta oyunun ardından son umutlarıNeon kaldı. Kaiser, takımını sonraki takım savaşlarında Neon’u kapatmak ve takımına zafere giden kolay bir yol sağlamak için kullandı. Oyun temiz olmasa ve MAD onlara oyuna mal olabilecek birkaç hata yapsa da, bu galibiyet gelecek iki zorlu maç için morallerini yükseltti.

Bugünkü galibiyetin ardından MAD (5-4) ile sıralamada şu anda beşinci sırada yer alıyor. Önümüzdeki hafta Excel Esports ve Fnatic’e karşı oynayacakları iki maçla vadiye geri dönecekler.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor