Connect with us

Espor

Armut’lu MAD Lions, mevsimin 5. haftasında Elyoya’nın Kaynı ile Excel Esports’u devirdi

Elyoya’nın Kaynı maçı domine etti.

Elyoya

Çaylak ormancı Elyoya mevsimin beşinci haftasında MAD Lions kadrosu ile orta sıra takımı Excel’i domine ettiği maçta özgeçmişine Kayn ile imza bir performans ekledi.

G2 ve Rogue’un kendilerini Avrupa’nın en iyi iki takımı olarak belirledikleri bir mevsimde. League of Legends takımlarının diğer dört playoff slotunda yer almak için yarıştığı alan kalabalık. Fnatic, MAD Lions, Excel, Schalke 04 ve SK Gaming’in tümü birbirinden iki oyunluk fark ile ayrılırken beşinci haftaya geldik. Ve SK Gaming,  Schalke karşısında bir galibiyet elde ederken, sıralama sadece daha sıkı hale geldi ve her galibiyet daha değerli hale geldi.

Excel, Renekton erken oyun şampiyonlarını seçti buna SK tarafından LEC’de yalnızca bir kez kullanılan bir Kalista-Jarvan alt koridoru da dahil. SK bununla başarıya ulaştı, ancak bugün XL için daha kötüye gidemezdi.

Elyoya’nın Kaynı, Tore’un kağıt gibi olan Jarvan desteği de dahil olmak üzere haritadaki her zayıf hedefi deyi myerindeyse tuzla buz etti. Çaylak oyuncu, oyunu çevrilemez hale getirmek için vadi alameti etrafında etrafında üçte üç yaptı.

Avantajlar oyunun ortasında, özellikle Elyoya için birikmeye başladı. Katil içgüdülerini ve geçtiğimiz yıllarda İspanyol Süper Ligini yırtıp attığı zaman bilindiği taşıma potansiyelini gösterdi. Bu geniş şampiyon havuzu, Yama 11.4’te değişen orman değişiklikleri ile daha değerli olacaktır.

Zynga Games artık konsolda!

Aksiyon Oyunu Neon White duyuruldu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor