Connect with us

VALORANT

Ascent haritasında Viper’a büyük avantaj sağlayan bir hata keşfedildi

Ascent haritasında Viper’a büyük avantaj sağlayan bir hata keşfedildi.

Ascent haritasında Viper'a

Bir Reddit kullanıcısı Ascent haritasında Viper’a A bomba alanını korurken fayda sağlayacak bir hatayı keşfetti.

Çıkışını gerçekleştirdiği ilk günden bu yana oyuncuların yoğun ilgisine maruz kalan VALORANT‘ta geliştiriciler bu ilgiyi her daim canlı tutmak için de var güçleri ile çalışıyorlar. Oyundaki hataları ve dengesizlikleri sürekli olarak takip eden ve düzelten geliştirici ekibin de elbette gözünden kaçan detaylar olabiliyor. Bunlardan birini de bir Reddit kullanıcısı oyuncular ile paylaştı.

My friend found a broken post plant Viper ult on Ascent A site from r/VALORANT


Viper ile Ascent haritasının A bölgesinde kullanılabilen bu hata sayesinde oyuncular Viper’ın ulti yeteneğini gösterilen şekilde kullandıkları zaman düşmanları karşısında bölgeyi savunurken büyük bir avantaj elde edebiliyorlar. Viper’ın yarattığı sisin içerisinde görüş alanı kısıtlanan düşman Viper’ı göremezken karakter oyundaki hatayı kullanarak rahatlıkla düşmanlarını görebiliyor. Hata konusunda geliştiricilerden gelen bir cevap yok ancak sıradaki yama ile birlikte bu hatanın da icabına bakılacağını söylemek yanlış olmayacaktır.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT