Connect with us

Güncel

Assassin’s Creed 2 bugün itibariyle ücretsiz!

Assassin’s Creed 2 bugün itibariyle Uplay’de ücretsiz oldu, oyunu kütüphanenize eklediğinizde oyun sonsuza kadar sizin olacak!

Ubisoft‘un efsanevi oyunu olan Assassin’s Creed 2, 14 Nisan tarihi itibariyle Uplay üzerinden ücretsiz oyunculara sunuluyor. Yıllar önce oyun dünyasına damga vuran serinin 2. oyunu Uplay üzerinden kütüphanenize eklediğinizde oyun sonsuza kadar sizin oluyor. Oyunun ne zaman ücretli hale geleceği bilinmiyor o yüzden elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Korona virüs dünya da hızla yayılırken insanların evde kalması gerekiyor. Evde kaldığımız bu dönemde Ubisoft‘un Assassin’s Creed 2’yi ücretsiz yapması oynayacak oyun bulamayan veya oynadığı oyunlardan sıkılan oyuncular için çok büyük bir şans. Ubisoft, serinin en iyi oyunlarından birini ücretsiz yapmakla kalmadı aynı zamanda serinin diğer oyunlarına da inanılmaz indirimler uygulamaya başladı.

Rönesans İtalya’sında Ezio Auditore De Firezse isimli bir İtalyan kahramanı oynadığımız oyun kahramanımızın nasıl bir suikastçıya dönüştüğünü anlatıyor. Assassin’s Creed II serisinden sonra oyunun iki eklentisi olan Assassin’s Creed: Brotherhood ve Revelations oyunları ortaya çıkmıştı. Revelations sürümünde Ezio, İstanbul’a gelmiş ve oyunda pek çok sahnede İstanbul’u da görmüştük. Bu da zamanında Türk oyun toplulukları ve oyuncular için muhteşem bir detaydı.


İlginizi Çekebilir:

TSM, FlyQuest’e yenilerek 2020 Bahar Mevsimi’ni dördüncü tamamladı

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel