Connect with us

Güncel

Assassin’s Creed Chronicles China Ubisoft Store’da ücretsiz!

Ubisoft Store’da Çin Yeni Yılı indirimleri başladı ve bunun şerefine Assassin’s Creed Chronicles China ücretsiz. Assassin’s Creed Chronicles, Assassin’s Creed serisindeki video oyunlarının alt serisidir. Oyun, Climax Studios tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan üç oyundan oluşuyor.16 Şubat’a kadar ücretsiz oyunu PC kullanıcıları  buradaki bağlantıdan alabilir. Bu tarihten önce kütüphaneye eklerseniz sizde kalıyor.

Oyunun tanıtım yazısı

Yepyeni 2.5 boyutlu, gizlilik odaklı bir oynanışla, göz alıcı 16’ncı yüzyıl Çin’inde Shao Jun’un Çin İmparatorundan intikam almasını sağlayın:

Bir imparatorluğun çöküşüne şahit olun:
Çin’de seyahat edin ve efsanevi simgelerini görün. Yasak Kent’in çatılarından düşmanlarınızı avlayın, Çin Seddi’nin gölgelerinde saklanın, tanınmış tarihi kişiliklerle tanışın ve Büyük İmparatorluğu keşfedin.

Eşsiz bir sanat yönetimiyle sunulan görselliği keşfedin:
Geleneksel 16. yüzyıl Çin fırça darbelerinin özünü daha modern, empresyonist üsluplarla birleştirerek hayata geçirilen Shao Jun’un macerası, sizi geçmişi gerçeğe dönüştüren ve adeta yaşayan bir tabloya götürerek kendisine hayran bırakacak.

Gizlilikte yeni boyut:

Assassin’s Creed Chronicles, usta bir Suikastçı olmanın heyecanını 2,5 Boyutlu ortama getiriyor. Dikkat çekmemek için keşif yapın, gizlice ilerleyin ve saklanın. Düşmanlarınızı ıslık ve kostümlerle kandırın. Hedefinizi bulup öldürün ve sonra kaçın.

Hızlı ve akıcı bir “”saldırı rotası”” deneyimi yaşayın:
Tüm Assassin’s Creed deneyimlerinde olduğu gibi burada da hareket özgürlüğü hayati önem taşıyor. Tehlikeden kaçarken, engelleri aşarken ve gizlice tırmanırken gerçekten her şeyi yapabileceğinizi hissedeceksiniz.

Shao Jun’un silahları elinizin altında:
Gizliliğinizi koruyamayıp fark edilirseniz, Shao Jun’un güçlü silahlarıyla düşmanlarınızı her zaman zarifçe ortadan kaldırabilirsiniz: yakın dövüş savaş sanatları, güçlü bir Kian Kılıcı ve kendisine has gizli Ayak Bıçağı.

Birçok farklı düzlemde hareket edin:
Ön, orta ve arka plan katmanları arasında geçiş yaparak yeni yollar açmak, yan görevleri tamamlamak, gizli koleksiyon öğelerini toplamak veya hedefinize en hızlı şekilde ulaşmak gibi ihtiyaçlarınıza göre doğru yolu seçin.

Assassin’s Creed Chronicles China Fragmanı

 

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel