Connect with us

Güncel

Assassin’s Creed hayranları, Mirage’da hayal kırıklığı yaşadılar.

Assassin’s Creed Mirage çıkmaya az kala hayranları üzen bir detay ortaya çıktı.

Assassin's Creed

Assassin’s Creed hayranları, serinin en yeni oyunu Assassin’s Creed Mirage için umutlu bir şekilde bekliyorlar, ancak en son oynanış önizlemesinden sonra hoşlanmadıkları bir özelliğin geri döndüğünü fark ettiler ve bunun bir kez daha geri gelmesi ile birlikte hayal kırıklığı yaşıyorlar.

Neyse ki, oyun deneyimini ciddi şekilde etkilemeyecek bir özellik eğer küçük ayrıntılara dikkat etmezseniz. Daha spesifik olarak, oyuncular, AC: Mirage’ın ana karakteri olan Basim’in, Bağdat şehri boyunca zip hattı üzerinde çıplak ellerini kullanmasına dair 12 Eylül’deki Reddit gönderilerinde şikayet ettiler.

Unfortunately Basim uses his bare hands for zip lines again
byu/eloiblt inassassinscreed

Yazar, bunun AC Origins’te de böyle olduğunu belirtti ve Ubisoft geliştiricilerinden, oyunun 5 Ekim’deki çıkışından önce bunu düzeltmelerini istedi.

Bazı oyuncular, geliştiricilerin bunu düzeltmek için fazla yapabileceği bir şey olmadığını önerdi. Ziplineler, AC oyunlarının önemli bir yönüdür ve Basim’in seyahat etmek için çıplak elleri dışında başka bir şey kullanmasının zor olacağını düşündüler. Bir oyuncu, AC: Revelations’da Ezio Auditore da Firenze’nin kullandığı kanca bıçağını önerdi, ancak bu sefer bu özelliğin geri dönme olasılığı düşük görünüyor.

Yine de, en iyisi Basim’in sadece çelik ellerini kullanarak Bağdat’ta seyahat ettiğini varsaymaktır. Sonuç olarak, eğer gizlice tüm orduları tek tek alabilen bir suikastçıysanız ve şehrin en yüksek binalarının uçurumundan saman yığınlarına atlayabiliyorsanız, çıplak ellerinizle ziplineleri kullanmak pek sorun olmamalıdır.

Buna ek olarak, oyuncular muhtemelen bu sorunu oyunun içine daldıklarında unutacaklardır. Şu ana kadar, gazeteciler ve içerik oluşturucuları AC Mirage’ı serinin köklerine geri dönüşü için övdüler eğer bu doğruysa bu küçük özelliği göz ardı edebiliriz.


BBL, BBL Queens takımında değişiklikler yaptı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel