Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Astralis’te Device AWP Rolüne Geçiyor

Astralis'te Device AWP Rolüne Geçiyor

Astralis tarafından yapılan açıklamaya göre Peter “dupreeh” Rasmussen’in Astralis’in ana AWPer rolünde olduğu dönem sona erdi ve keskin nişancının yerini Nicolai “device” Reedtz’e teslim edeceği ortaya çıktı. Anlaşma, hayal kırıklığı yaratan ELEAGUE Major Boston etkinliğinin doğrudan bir sonucu olarak ortaya çıkıyor.

Astralis etkinliği, 1’e 3 gibi kötü bir skorla bitirdi, organizasyon boyunca sadece Danimarkalı rakipleri North’u mağlup edebildi. Astralis’in mousesports, fnatic ve Cloud9 karşısında kaybettiği diğer üç maçta Danimarkalı ekip toplam 16 round kazanabildi.

Sayısal olarak Device, dupreeh’in gerisinde kalıyor

Danimarka’da bir televizyon kanalı olan TV2 ZULU, Danimarka’daki Major play-off’larını yayınlama haklarını satın aldı ve bu gösteri ile bağlantılı olarak Peter “dupreeh” Rasmussen, Astralis’de eski rolüne geri döneceğini açıkladı.

Device ile dupreeh’in bu son Major’daki istatistiklerini karşılaştırdığımız zaman, dupreh sadece 19 Kill’i North karşısında alırken toplam 30 Kill, yeni AWPer ise toplamda 16 Kill aldı. Ekibin yaklaşan ilk LAN etkinliği StarSeries i-League Sezon 4, ancak rol takası bundan önce, Major’dan sonra başlayacak olan ESL Pro Lig’in çevrimiçi sezonunda görülebilecek.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive