Connect with us

Espor

Astralis, nuke haritasında 10 aydır kaybetmiyor; 7 maç sonra rekor gelebilir

Astralis nuke haritasında 10 aydır kaybetmiyor. İşte CS: GO tarihinin yenilmezlik listesi:

Astralis

CS: GO tarihinin aynı haritada en yüksek ardı ardına kazanma istatistiklerinde Astralis‘in yükselişi sürüyor. Son dönemde elde ettiği başarılar ile CS: GO dünyasının en başarılı takımları arasında kendine yer bulan ve “gelmiş geçmiş en iyi takım olabilir mi” sorularını da beraberinde getiren Danimarka temsilcisi, nuke haritasında 26 maçtır kaybetmiyor.

HLTV.org’dan Striker’ın paylaştığı yazıya göre, Astralis’in nuke haritasındaki yenilmezlik serisi 10 aydır sürüyor.

CS: GO dünyasının ardı ardına kazanma sayılarına bakıldığında Ninjas in Pyjamas, 32 galibiyet ile yine nuke haritasıyla zirvede yer alırken; Astralis’in son dönemdeki performansı Danimarka temsilcisini bu alanda ikinci sıraya çıkardı. Öyle ki Astralis, nuke haritasında 6 maç daha kazanması durumunda rekora ortak olacak.

Space Soldiers da listede

Peşi sıra kazanma istatistiklerinde Space Soldiers ismi altından ayrılan kadro da yer alıyor. Şimdilerde ex-Space Soldiers ismiyle anılan ve EU Minor’a dahil olmak için mücadele eden oyuncularımız, cache haritasında 12-0’lık bir seri yakalamıştı.

Striker’ın listesine göre aynı haritada en çok kazanan ekipler şöyle:

  1. NiP: 32-0, nuke
  2. Astralis: 26-0, nuke
  3. NiP: 24-0, dust2
  4. Luminosity / SK: 17-0, train
  5. NiP: 16-0, train
  6. NiP: 15-0, inferno
  7. Virtus.pro: 13-0, nuke
  8. Virtus.pro: 12-0, cache
  9. Space Soldiers: 12-0, cache
  10. fnatic: 11-0, cobblestone

Striker bu listeyi hazırlarken ekiplerin aynı kadrolar ile mücadele edip etmediklerini ve online karşılaşmaların olup olmadığını da göz önünde bulundurmuş.

FACEIT Major 2018’den şampiyon ayrılan ve BLAST Pro Series’in İstanbul ayağı için Türkiye’ye gelen Astralis, Türkiye’de de kupa kaldırmayı başarmıştı. O etkinlikten anlara aşağıdaki videoyla ulaşabilirsiniz.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor