Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Astralis ve Evil Geniuses büyük finalde karşılaşacak

ESL One New York 2019 şampiyonu bugün belli olacak.

ESL One New York yarı finalinde dün akşam Astralis ve Liquid ekipleri karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli geçen seriyi 2-1 Astralis kazandı.

Astralis ve EG iyi bir seri çıkardı!

bo3 formatında oynanan serinin ilk maçında Astralis rakibine karşı Vertigo haritasında ciddi bir üstünlük kurdu ve ilk maçı 16-9 kazanmayı başardı. Serinin ikinci maçı dust2’de oynandı. Beklenildiği gibi Liquid üstünlüğünde geçen maçta Kuzey Amerika temsilcisi güzel performansıyla maçı 16-9 kazandı. Serinin son maçı ise Overpass haritasında oynandı. Kazananı belirleyen maç fazlasıyla çekişmeli ve heyecanlı geçti. Maçın sonunda Astralis 16-13’lük skor ile adını büyük finale yazdıran ekip oldu.

Final bugün oynanacak!

ESL One New York 2019 Büyük Finali bugün TSİ 20:00’da bo5 formatında oynanacak. Turnayı kazanan ekip 100 bin dolar, 2. olan takım ise 40 bin dolar kazanacak. Final serisini saat 20:00 itibarıyla ESL’in YouTube ve Twitch kanallarından canlı olarak izleyebilirsiniz.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive