Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Astralis’e ESL Pro League’de şok!

Dün başlayan ESL Pro League’de Danimarka devi şoka uğradı!

Astralis'in düşüşü başlıyor mu? Danimarkalılar fnatic karşısında mağlup!

ESL Pro League, COVID-19 Coronavirus sebebiyle tüm organizasyonlarını iptal etme kararı almış ve turnuvanın tümünü online aşamaya taşımıştı. Bu konu ilgili tüm ayrıntılara aşağıdaki haberimizde yer vermiştik.

ESL Pro League Season 11 hakkında bilmeniz gereken her şey!

Dün itibariyle başlayan turnuvada açılış karşılaşması ENCE ve Spirit arasında oynandı. Finlandiya devi, rakibin seçtiği Inferno haritasında 16-2 mağlup olarak seriye 1-0 geride başladı. İkinci haritada da Aleksi “allu” Jalli ve ekibini mağlup etmeyi bilen CIS devi, Train’de aldığı 16-14’lük skor ile ENCE’yi 2-0 ile geçti.

A grubunun ve günün ikinci karşılaşmasında ise Fransız ekip Vitality, yeni transferi Kévin “misutaaa” Rabier ile ilk maçına çıktı. GODSENT ile karşılaşan Fransızlar, Vertigo’da 16-14 ile, Nuke’te ise 16-8 ile galip geldi ve 2-0 ile rakibini ezdi geçti. 17 yaşındaki yetenek misutaaa, ilk maçında oldukça iyi bir performans gösterdi.

Günün son maçı ise Danimarka devi Astralis ve Ninjas in Pyjamas arasındaydı. Değişim sürecinde olan Ninjas in Pyjamas’ın, dünyanın en iyi takımı karşısında ağır bir mağlubiyet alacağını düşünen herkes şoka uğradı. Kendi seçtiği Vertigo haritasında Astralis’i 16-6 ile geçen İsveçliler, Overpass haritasında da izleyenleri ve Danimarkalıları şaşırtmaya devam etti. CT tarafında başlayan ve devreyi 11-4 önde kapatan NiP, 16-8 ile galip gelerek Lukas “gla1ve” Rossander kaptanlığındaki Astralis’i 2-0 ile mağlup etmeyi bildi.

 


 

İlginizi çekebilir:

FLASHPOINT yarıda kesildi! Tüm oyuncular evine gönderildi!

yazmayı sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive