Connect with us

Espor

Atahan Dikmen’in yeni evi FUT Esports oldu

Atahan Dikmen, FUT Esports’a “Head of Esports” pozisyonunda katıldı.

Atahan Dikmen'in yeni evi FUT Esports oldu
Görsel: FUT Esports

Geçtiğimiz günlerde duygusal bir mesaj ile birlikte yaklaşık 3.5 yıldır görev aldığı Papara SuperMassive Blaze takımındaki Genel ve VALORANT Menajer görevine veda eden Atahan Dikmen’in yeni evi FUT Esports oldu.

Atahan “Mr_Kane” Dikmen’in yeni takımı ise 12 Aralık Pazartesi günü akşamı açıklandı. FUT Esports’un sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklama ile birlikte Dikmen’in takıma “Head of Esports” pozisyonunda katıldığı duyuruldu.

Atahan Dikmen: “Bu yol zor ve uzun olacak”

Transfer duyurusunun FUT ekibinden pek çok kişi hoş geldin mesajları yayınlarken, Dikmen kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Bu yol zor ve uzun olacak. Allah utandırmasın” sözlerine yer verdi.

Atahan “Mr_Kane” Dikmen, paylaştığı ikinci Tweet’te ise muhteşem bir ekiple çalışacağı için çok heyecanlı olduğunu dile getirip, süreci yöneten FUT Esports Kurucu Ortakları Cesur Sünnetçioğlu, Sinan Dursunoğlu ve Furkan Yüksel’e teşekkür ederken, Baki Can Kadıoğlu ve Berke Mol gibi işlerinde çok usta insanlarla çalışacak olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.


İlginizi Çekebilir:

Red Bull Campus Clutch 2022 Dünya Şampiyonu Brezilya’da belli olacak

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor