Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Aunkere, Benched Heroes ile RMR’a katılamayacak!

Temsilcimiz Calyx’in vize durumu belli olmadığı için Benched Heroes’un RMR’da mücadele edebileceği kesin değil!

Aunkere, Benched Heroes ile RMR'a katılamayacak!

Eugene “Aunkere” Karyat, reddedilen bir vize başvurusunun ardından IEM Road to Rio 2022 Europe RMR’a katılamayacak. 22 yaşındaki oyuncunun yokluğu, Dust2.dk ve cybersport.ru tarafından Rus oyuncuların IEM Road to Rio 2022 Europe RMR için vize almakta zorlanacağını belirten haberlerini doğruladı.

Aynı zamanda Owen “Smooya” Butterfield, ekibin Salı günü gerçekleşecek olan temsilcimiz Buğra “Calyx” Arkın’ın vize kararını da beklediğini bir tweet ile duyurdu. İngiliz AWPer’e göre, temsilcimiz Calyx gerekli izni alamazsa, takımın katılmak için tek şansı, şu anda kendilerine izin verilmeyen bir stand-in kullanmak olacaktır.

Temsilcimiz Calyx’in vize durumu belli olmadığı için Benched Heroes’un RMR’da mücadele edebileceği kesin değil!

ESL’in kural kitabına göre takımların bir yedek oyuncu kullanmasına izin verilirken Benched Heroes bu rol için Thomas ” Thomas ” Utting’i düşürmeyi tercih etti. İngiliz oyuncu şimdi kadroda Aunkere’nin yerini alacak, ancak temsilcimiz Calyx’in katılmaması durumunda hala bir oyuncu eksik olacak ve rekabete katılmayacaklar. Kurallar, gönderilen koçun yedek oyuncu olarak hareket edebileceğini belirtir, ancak yalnızca yedek oyuncu kayıtlı değilse mümkündür. Bu durum Calyx’in vize başvurusu reddedilirse takımın sahaya çıkamayacağını gösteriyor.

Benched Heroes RMR turnuvasına katılamaz ise yerini IEM Road to Rio 2022 Europe Open Qualifier 4 turnuvasını hemen bir alt sıralarında bitiren Illuminar takımı alacak.

CS:GO Journalist ✍️

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive