Connect with us

Espor

Naru: “Bizim için iyi takımlara karşı oynamak daha basit.”

Naru, karşısında oynarken en çok keyif aldığı orta koridor oyuncularını ve AURORA’nın performansını anlattı.

Galakticos galibiyeti sonrası röportaj alanına geçen Koray “Naru” Bıçak, AURORA‘nın karşılaşma performansı ve önümüzdeki hafta hakkındaki görüşlerini paylaştı. Ligin alt sıralarındaki takımlarla oynarken daha fazla sıkıntıya düştüklerini belirten oyuncu, kendileri için bu haftanın ölüm haftası olduğunu düşünüyor.

Bu maçı kazanacağımızı biliyorduk, öbür rakiplerimizle asıl maçlarımız gerçekleşecek diyen Naru, gelecek haftanın önemine vurgu yapsa da AURORA’nın karşılaşma performansları hakkında şu yorumu yaptı:

“Bizim için iyi takımlara karşı oynamak daha basit. Neden bilmiyorum ama iyi takımlara karşı daha iyi oynuyoruz. İyi derken ligin üst seviyelerindeki takımlar… Aşağıdakilere karşı oynarken sıkıntı çekiyoruz, onun da nedenini bilmiyorum. Asıl bu hafta bizim için ölüm haftası. Bakalım, halletmeye çalışacağız.”

Lige başlayan orta koridor oyuncuları arasında tek Türk olan Koray, bu sezon boyunca en çok kime karşı zorlandığının sorulması üzerine zorlanma yaşamadığını belirtti. Frozen ve Cepted karşısında oynarken keyif aldığını dile getirdi.

Naru röportajı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor