Connect with us

Espor

Naru: “Koridorda rakibine hiçbir şey yapmadan kazanan tek şampiyon…”

AURORA‘nın orta koridor oyuncusu Koray “Naru” Bıçak, takımının 1907 Fenerbahçe‘yi devirdiği karşılaşma sonrasında önemli açıklamalarda bulundu. Karşılaşma içinde üstün olduklarının farkında olduğunu söyleyen Naru, “Hamleleri biz yaptık. Bizim için güzel geçti. Kazanmayı bildik.” dedi.

“Geçen hafta 0-3 kapattık, bizim için çok kötüydü. Biraz mentalitemizi düzeltmemize biraz da rahatlamamıza yardımcı oldu bu 0-3. Biraz özeleştiri yaptık, kendimizi sorguladık falan filan. Bu haftaya da ona göre hazırlandık, 0-3 değil, 3-0 olacak diye. Bakalım 2-0 gidiyor, yarın da 3-0 yapmayı planlıyoruz.”

1907 Fenerbahçe karşısında da Galio oynayan Naru, bu konuda da fikirlerini belirtti. Bu sezon birçok kez Galio ile oynayan oyuncu, Galio’nun gücü konusunda son derece emin konuştu.

“Gerçekten koridorda rakibine hiçbir şey yapmadan lane kazanan tek şampiyon ve ben bunu oynamaktan bıktım ama yapacak bir şey yok. Güçlü. Biz de onun gücünü kullanıyoruz, haritada çok efektik. Bizim oynadığımız oyunda çok işe yarıyor. Oynamaya devam edeceğim galiba.”

Bu açıklamaların yaptığı röportaj ve karşılaşma özeti:

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor