Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

100 Thieves kaptanı AZR, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

28 yaşındaki kaptan, hem Kuzey Amerika hem de Avrupa’dan tekliflere açık olduğunu duyurdu!

100 Thives‘in kaptanı Avustralyalı Aaron ⁠ AZR ⁠” Ward, bugün attığı tweet‘de kariyerinde yeni bir sayfa açmak istediğini ve sadece Kuzey Amerika‘da değil “makul bir teklif gelirseAvrupa‘da da oynayabileceğini belirtti.

Geçtiğimiz hafta CS:GO kanadını kapatma kararı alan 100 Thieves‘in oyun içi lideri yeni takım aradığını doğruladı.AZR, 100 Thieves‘den ayrılan Avustralya kadrosunda yeni takım aradığını duyuran ilk oyuncu değil. Geçtiğimiz günlerde AZR‘nin takım arkadaşı AWPer Sean “⁠Gratisfaction⁠” Kaiwai’de hem Valorant hem de CS:GO tekliflerine açık olduğunu duyurmuştu.

Aaron “⁠ AZR ⁠” Ward Kariyeri:

Profesyonel CS:GO kariyerinde son 6 yılını adı Complexity Gaming ile anılan takım arkadaşı jks ile beraber geçiren 28 yaşındaki oyuncu, 2012 yılında VOX Eminor ile anlaştığından beri ilk kez takımsız kaldı. Deneyimli oyun içi lideri, Avustralya kadrosunda aldığı süre boyunca 6 kez katıldığı major turnuvalardan ikisinde başarı elde etti.Renegades formasıyla IEM Katowice 2019‘u 7. sırada bitiren aynı kadro, StarLadder Berlin 2019‘da ise çeyrek final görmüştü. Ayrıca, aynı ekip 100 Thieves formasıyla geçen yıl IEM Beijing‘de finalde fnatic‘e karşı mağlup olarak turnuvayı ikinci tamamlamıştı. AZR önderliğindeki 100 Thieves ekibi geçtiğimiz ay ise ESL Pro League Season 12: NA finalinde Brezilya ekibi FURIA‘ya mağlup olarak yine turnuvayı ikinci tamamlamıştı.

They still don't understand but soon they will.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive