Connect with us

Espor

Battle Royale Oyun Önerileri: Bilgisayarınız PUBG ve Fortnite’ı kaldırmasa da olur!

Battle royale seviyorsanız ve bilgisayarınız PUBG, Fortnite gibi yapımları kaldırmıyorsa bu liste tam size göre;:

Battle royale önerileriniz Playerbros’tan! Oyun dünyasını son zamanlarda kasıp kavuran battle royale tarzı oyunları biliyoruz sizler de mutlaka bir kez olsa da denemişsinizdir. Eğer battle royale oyunlarını seviyorum ama bilgisayarım maalesef bu oyunları (PUBG, Fortnite, COD Black Ops 4) kaldırmıyor diyorsanız bu liste tam size göre:

1. Creative Destruction

Fortnite tarzı oyun olan Creative Destruction ücretsiz olarak oyuncuların karşısına çıkmakta. Steam üzerinden oyun severlere sunulan oyun %80 olumlu oy almış durumda. ÜCRETSİZ!

2. Cuisine Royale

Ekipmanlar olarak değişik bir sunum sunan Cuisine Royale 2. dünya savaşının ertesi sabahı geçiyor. Savaş eski zamanlarda geçtiği için balistik zırh yerine tava, tencere kullanıyorsunuz. Zırhların seviyesi yükseldikçe görünmezliğiniz yani sessizliğiniz azalıyor, çatal ve kaşıklar ses yapıyor. Farklı bir deneyim sunan Cuisine Royale denemelisiniz. ÜCRETSİZ!

3. Ring of Elysium

19 Eylül 2018’de ücretsiz olarak steam üzerinden çıkan Ring of Elysium kesinlikle denenmesi gereken bir battleroyale oyunu. Tek sıkıntısı EU server’ın olmaması ancak şuana kadar hiç bir lag sorunuyla karşılaşmadık. Ayrıca Ring of Elysium yetkilileri tarafından EU serverların yakın bir zamanda oyuna geleceğini bildirdiler. ÜCRETSİZ!

4. Last Tide

Last Tide, su altı battleroyale oyunu. Farklı bir deneyim sunuyor ancak şuan az sayı kişi oynuyor. 24 TL’den çıkan Last Tide şuan şaşırtıcı bir şekilde 40 TL. 

5. Battlerite Royale

Battlerite Royale oyunu, diğer battleroyale mantıklarına göre oldukça farklı. MOBA battle royale desek yanlış olmaz. Steam fiyatı 40 TL

6. Darwin Project

İsterseniz oyunu yönetin, isterseniz survival olup düşmanlarınız savaşın. Buz gibi mapte donanacaksınız! Diğer battle royale oyunlarına göre savaşan oyuncu sayısı ise 10. Kesinlikle deneyin. ÜCRETSİZ! 

7. Realm Royale

Paladins yapımcısı Hi-Rez Studios tarafından çıkarılan Realm Royale’in mekanikleri Palandins’e çok benziyor. Denenmesi gereken bir battle royale. ÜCRETSİZ!

  8. Radical Heights

80’lerin dünyasında gezen battle royale oyunu Radical Heights, farklı bir mekanizma sunmasına rağmen optimizasyon olarak ufak sıkıntılar yaşanmakta. Ancak ücretsiz olduğu için denenebilir.

 9. Totally Accurate Battlegrounds 

Diğer battle royale oyunlarına göre çok daha az gereksinim isteyen ve çoğu oyuncu tarafından ”troll battle royale” oyunu olarak nitelendirilen Totally Accurate Battlegrounds steam üzerinde 10.50 TL!

YAKIN DÖNEMDE ÇIKACAK YENİ BATTLE ROYALE OYUNLAR:

1.Battlefield 5 Battle Royale

Yıllarca oyun sektöründe Call of Duty ile rekabet halinde olan Battlefield, Call of Duty Black Ops: 4’ün çıkmasıyla birlikte, Battlefield ise karşı bir atak yaparak Battlefield 5’te battle royale modunun olacağını duyurdu. Ücreti ise origin üzerinden 382 TL, Durmaplay üzerinden ise 284 TL üzerinden alabilirsiniz. Battlefield 5, 20 Kasım 2018 tarihinde piyasaya sürülecek. Ancak Battlefield yetkilileri battle royale modu direkt olarak çıkmayacağını, ilerleyen zamanlarda update ile oyuna geleceğini bildirdi.

2. Crazy Justice

Mekanik ve görsel olarak Fortnite’a benzerliğiyle dikkat çeken Crazy Justice’ın ne zaman çıkacağı merak konusu. Steam’de halen Eylül 2018’de çıkacağı gösterilmekte. Resmi sitesinde betaya katılma imkanı sağlayabilirsiniz. Yetkililer hiç bir optimizasyon sorunu yaşamamak için oyunun biraz daha ilerleyen zamanlarda çıkabileceğini belirtti. Resimdeki kişi ünlü yayıncı Ninja mı yoksa? 🙂

3. PROXIMA ROYALE

Gelişmiş silahların göze çarptığı Proxima Royale’ın ne zaman ve ne kadara çıkacağı bilinmiyor. Steam üzerinde bu oyun hakkında sadece ”coming soon” yazıyor.

6 Yorum

6 Comments

      Leave a Reply

      E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


      Espor