Connect with us

Güncel

Battlefield 6’nın çıkış tarihi ve ilk videosu yayınlandı!

Battlefield 6 bu yıl PC, PS5 ve Xbox Series X için geliyor.

Battlefield 6

Battlefield 6 serisinin bir sonraki oyunu PS5 ve Xbox Series X’e uygun şekilde çıkış yapan ilk Battlefield oyunu olacak.

Geliştirici Dice’ın, yayıncı EA’nın gözetimi altında, en yeni PC donanımının ve yeni oyun konsollarının gücünden gerçekten yararlanan özellikler ve sistemlerle dolu yeni bir oyun motoru getirmesini bekliyoruz.

Battlefield 6 veya daha doğrusu Battlefield için kesinleşmiş bir çıkış tarihi artık var. Bu tarih, oyunun 9 HaziranOyunun paylaşılan videoda gösterildiği üzere 9 Haziranda yayınlanması bekleniyor.

Şimdi oyunla ilgili duyduklarımıza geçelim. Battlefield 6 için özel bir fragman yok. Ancak EA, geçen yıl Play 2020 etkinliğinde Dragon Age 4’ün arkasındaki teknolojiyi ve gelecekteki bir Battlefield oyununu sergileyen bir teaser yayınlamıştı.

Fragman, bir kumsalda kısa bir asker klibi gösteriyor. Ve bir diğeri ise tamamen renkli ve dokulu olduğunda yüzün nasıl göründüğünü ortaya çıkaran ikinci bir çekimle bir yüzün modelini gösteriyor.

Buradan çıkarabileceğimiz şey, Battlefield 6’nın muhtemelen birden fazla oyuncu ve NPC’li büyük savaşları destekleyeceği. Ve hiçbir şekilde çirkin olmayan eski Battlefield oyunlarına göre grafiklerinde bir yükseltme olacak.

TheLongSensation’a göre Battlefield 6, günümüzde geçen Battlefield 3’ün yeniden başlatılması olabilir. Ancak bu, ideal olmayan bir durum olarak Call of Duty serisiyle daha yakın rekabet etmek anlamına gelir.

Ayrıca, daha yakın tarihli bir söylentide, Battlefield 6’nın yaklaşık 10 yıl sonra fütüristik bir ortamda geçeceğini iddia ediyor. Bu doğruysa, gelişmiş askeri robotlar, insansız hava araçları, jetler ve silahlar bekleyebiliriz.

Oyunla ilgili daha bir çok yorum var bakalım EA bize neler gösterecek heyecan ile bekliyoruz.

Regnum Carya Esports yenilenmiş Valorant kadrosunu duyurdu

PUBG Mobile Campus Championship ön eleme aşamasında mücadele edecek takımlar tanıtıldı!

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel